Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is sajnálja Wade Wilson-t?

Más is sajnálja Wade Wilson-t?

Figyelt kérdés

A csávónak tutira van valami személyiségzavara. A szülei még nem voltak nagykorúak amikor született, ezért nevelőszülőkhöz adták.


Szerintem eltúlzott a büntetése, nyilván példát akarnak statuálni vele. Nem azért, de azok az egyetemisták az USA-ban akik bekattannak és szétlövik a fél iskolát, ők sem kaptak halálbüntetést. Sorozatgyilkosok is gyakran nem kapnak halálbüntetést és Wilson nem sorozatgyilkos.



szept. 4. 20:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát, nálam biztosan nem erről lehet szó, mert én nem nő vagyok.:)


Figyelemmel kísérem már egy ideje ezt az ügyet és jómagam is eléggé hányatott gyerekkorral rendelkezem, lehet ezért is jobban tudok vele azonosulni, mert tudom milyen nehéz így beilleszkedni a társadalomba, felvenni a társadalmi normákat, stb. Nyilván ettől még nem gondolom, hogy ártatlan lenne, bár ha jól tudom, egyértelműen nem tudták rábizonyítani mindkét gyilkosságot. Azt sem állítom, hogy szabadlábon lenne a helye, de a halálbüntetés ennek ellenére is eltúlzott ítélet szerintem.


Mint ahogy elég furcsa az is, hogy ha jól tudom a mentális állapotát nem is vizsgálták igazán. MRI készült az agyáról ami eltérést nem mutatott, csupán megállapította, hogy normál méretű az agya, azonban ez a mentális betegségeket abszolút nem zárja ki..

szept. 5. 06:16
 12/18 anonim ***** válasza:

#11: de még mindig nem fejtetted ki, miért eltúlzott ítélet, milyen mérce alapján mondod stb., csak üres közhelyeket írsz.


Meg akkor ő miért nem sajnálja magát, miért nem küzd az ítélet megváltoztatásáért?


Naponta egy tucat hasonlóan szocializált emberrel találkozunk, de valahogy túléljük a találkozást. Nem megölni embereket egy kicsivel több, mint egy társadalmi konvenció.

szept. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

En nem sajnalom

Egy gyilkost minek sajnáljak?

Miert nem kert segitseget, miert nem fordult pszichologushoz?

szept. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja, sajnálom, hogy olyan lett a feje, mint egy radiaktív shar pei.


A másikat meg nem...

szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Megölt 2 nőt bmeg

Vesszen a férgese

szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nála vannak durvább gyilkosok is, akiket nem végeznek ki. Tudom, nem mindenhol van halálbüntetés, de pl Dahmernél ki akarták harcolni, hogy ne menjen börtönbe, mert "csak" elmebeteg.
szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem az bosszant hogy még filmet is csinalnak az ilyen elmebetegekbol
szept. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha nem kapják el, sorozatgyilkos lett volna belőle.Pár óra leforgása alatt 2 nőt ölt meg, aztán a saját bnőjét is ki akarta nyírni csak neki szerencséje volt..
szept. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!