Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Takaritó interjuhoz eleg ez a...

Takaritó interjuhoz eleg ez a sportos szett vagy kicsit oltozzek ki?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a nadrag, egy feher vagy fekete poloval.

Nincsenek most szep ruhaim, es sajnos ezen kivul nem tudok mit felvenni..foleg ebben a melegben egy orat utazok buszon klima nelkul es a viz folyik rolam. Ez lenge nadrag.

De ez egy takarito interju, nem tudom mennyit szamit milyen ruhaban vagyok. Tudom hogy tobb eselyem lenne ha kioltoznek, de most nem tudok.

Hatrany ez ha ebben megyek? Vagy nincs vele baj?

24 eves vagyok.

Egy nagyobb uzlet takarito munka.


szept. 2. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Mast kellene felvenni
Nincs vele baj
12 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
A hajam szepen ki lesz vasalva. Szoval massal nem lesz gond. Latni fogjak hogy egy igenyes lany vagyok.
szept. 2. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen jó. Jól is gondolkozol. Legyél kedves is, és a magad részéről megtettél mindent.
szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Interjúhoz ezt? jézusom
szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen jó.

Takarítói állásnál nem számít amúgysem.

szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

A takarítókról (én az vagyok) úgy is azt feltételezik, hogy analfabéták.Tegyél a tűzre még egy kicsit...

Állásinterjúra nem megyünk picsanaciban!

Mindenkinek melege van. De egyszer kibirod, hogy felveszel valami hosszabbat. Nem számít, hogy mennyire csini, de legyen visszafogottabb. Nem gondolom, hogy ki kellene szolgálni egy hr-es ízlését, de te is meglepődnél, ha az irodában sortban és haspólóban fogadnának.

Picikét disztingváltabb szettet próbálj összeállítani. Egy hosszú farmered, blúzod, pólód csak van. Vagy egy nem túl mini ruha.

szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Lényeg hogy el tudj mondani pár mondatot értelmesen, és ne legyél cigány.

Teljesen mindegy milyen ruhában vagy ennél a munkánál.

szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!