Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élvezitek az időjárást?

Élvezitek az időjárást?

Figyelt kérdés

szept. 2. 03:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most jó idő van!
szept. 9. 14:30
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk 18 fok van, és esik. Engem meg azonnal elkapott a téli depresszió, mikor először kellett több réteg ruhát húznom magamra ma reggel, hogy már megint kezdődik. Személy szerint nem szeretem ezt az éghajlatot, felőlem lehetne egész évben nyári idő, itt max. 2-3 hónap van, amikor tényleg jól érzem magam, a többi csak a kompromisszumokról meg a kivárásról szól.
szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12 pont emiatt van jó idő!

Mármint sokunknak a 20 fok alatti jelenti a jót.

Ettől még elfogadom, hogy te más vagy! :) Sajnálom, hogy ennyire megvisel.

Engem meg a nyár visel meg, én azért utálom ezt az éghajlatot, mert ilyen meleg és párás nyarak vannak. A skóciai max 20-25 fokos nyár, de sokszor csak 18 körüli tökéletes lenne!

szept. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudom, igen, nekem is vannak ilyen barátok, ismerősök, akikkel abból állt az elmúlt 2-3 hónap, hogy "- Nem csinálunk valami programot? - Hülye vagy? Biztos ki nem megyek negyven fokban!" A találkozók többsége abból állt, hogy én átmentem sörözni, hozzám nem jött át soha senki, mert panelban lakok, és nincs légkondi :D

Viszont ez olyan szempontból szerencsésebb, hogy nektek csak 2-3 hónapot kell kihúzni valahogy, nem 9-10-et.

Egyébként örülnék, ha valahogy meg tudnám szeretni a hideget, mert régóta fontolgatom, hogy országot váltok, de sajnos még nem találtam meg azt a helyet, ahol mediterrán, vagy még annál is melegebb az éghajlat, de a skandinávokéhoz hasonló a mentalitás.

szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!