Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élvezitek az időjárást?

Élvezitek az időjárást?

Figyelt kérdés

szept. 2. 03:27
1 2
 1/14 A nagy Levin ***** válasza:
95%
Nem.
szept. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért nem?
szept. 2. 05:32
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Mert nemcsak a tartalomra, hanem a helyesírásra is teszel magasról!

🤦

szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
95%
Nem, még mindig melegem van. Kb. 1 hónap múlva fogom élvezni.
szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

😲 Helyesírásilag ki lett javítva a kérdés!

Ez hogyan volt lehetséges?

🤔 Írtál egy e-mailt a modiknak?

szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszik, mert még mindig lengébben lehet öltözni.
szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

#5 lehet jelenteni kérdést amiatt is, hogy az olvashatatlan, helyesírásilag kifogásolható. Valaki biztos ezt tette, aztán a modik korrigálták.


Felénk most "csak" 30°C van, de nagyon fülledt a levegő, szóval nekem se nagyon tetszik ez a mostani időjárás.

szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Én igen. Örülök, hogy még egy kicsit tart a nyár, és nem ütött be az ősz augusztus 20-án, mint a legtöbb évben - hogy aztán októberben újra pólóban mászkálj, mert délután 25 fokok vannak, reggel meg 10.

Pont ezt szerettem a nyárban, a szabadtéri programoknak kedvező hosszú napok mellett, hogy kimegyek reggel egy rövidnadrágban meg egy pólóban, és egész nap elvagyok, nem kell pulcsit, kabátot cipelni. Egy pár éve egyre gyakoribb a légkondi mindenhol, már a buszon is, szóval ez a haszna elmúlt a nyárnak - a szabadtéri programok legalább ugyanolyan jók.

szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Én eddig élveztem. Semmi bajom nem volt a kánikulával. Elfogadom, hogy sokan nem bírják, belátom, hogy a természetnek szüksége van a vízre, de számomra, az én elfoglaltságaimba nagyon belepasszolt a hosszú nyár. Rengeteget strandoltam, tök jó volt most az utolsó nyárias hétvégén a Balatonban fürödni.
szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
😃 Szerintem éppen most lett nagyon szuper!
szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!