Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az a megtakarítás ami...

Mennyi az a megtakarítás ami átlagos mostanában egy családnak ?

Figyelt kérdés

szept. 1. 15:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9-es, de értem az iróniát. Csak szerintem nem volt vicces. Ez egy nagyon érzékeny téma, de lehet csak én gondolom túl, mert nincs nagy fizetésem...


Barátom most fog elutazni Japánba. Azt sem tudom, mire gyűjt es hogyan fér bele egy milliós utazás neki. Azt pontosan tudom mennyi a havi fizetése. Neki sem olyan kiemelkedő, de nem szorul rá, hogy jobban gazdálkodjon a pénzzel, mert van egy olyan lakása, amiből soha nem akar elköltözni most már. XD


Én viszont pl: jobban megismerve az ő "megtakarítási" szokásait, nem tudom hogy maradhatnék vele, mert eléggé eltérő a pénzügyi kultúránk. Baromi phos dolog amikor ilyesmiken mondjuk elúszik egy kapcsolat és hány ilyen van. Főleg válás, szakítás még nem akkora dolog???

szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De tudod, hogy kitől idézte az 1-es a 26 milliót?
szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Most már tudom. Augusztus 21-én jött ki ez az információ, ahogy látom. Bevallom, nekem aug. 23-án szülinapom volt szóval 19-e óta nem volt időm közélettel, politikával meg ilyesmivel foglalkozni, mert sorra jártam rokonokat barátokat az országban, így ez elmaradt... pedig amúgy képben vagyok általában!


Én azt tartom korrektnek idézéskor, ha megjelölik a forrást. ;) Így egyértelmű, és nem is plágium. Egyébiránt vicc, ami ebben az országban megy...

szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami, kedvenc politizàló Youtubereim is nyaralnak és nem tájékoztatnak a hírekről! XD
szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Na. Oké. Akkor jól van. Utána néztél.

Én nem akartalak csesztetni, csak úgy nekiugrottál az 1-esnek. Nem akart ő ártani senkinek, csak bedobott egy "poént". (Ami vagy tetszik valakinek, vagy nem. Ez lényegtelen is. Ízlés kérdése.) Csak te meg nekimentél, "lerohantad", talán ok nélkül. Indokolatlanul. De akkor így most már érted. Ne tépd szét a kerítést, ha nem muszáj. Néha elég, ha csak lenyomod a kilincset. Akkor a kapun keresztül is be tudsz jutni. Most már nyugi van. :)

És utólag is isten éltessen. :)

szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Egyébiránt vicc, ami ebben az országban megy..."

Ebben meg totál igazad van, de én ebbe most nem megyek bele, mert az életkedvem is elmegy, ha csak egy pillanatra is eszembe jut, hogy hol élünk. :)

szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Max. 1 misi, de az is nagyon max., mert rengeteg család képtelen arra, hogy ha adódik valami nehézség, akkor azt megfelelően kezelje, pl.: ha elromlik valami.
szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15-16: köszönöm szépen! Jól esett egy kis szabi aktivitással a nyár végére, nem volt a többi része túl mozgalmas. Hidd el, az én életkedvem is el szokott menni ezektől, én hhh gyerekekkel foglalkozom, nem tudom elkerülni sem a realitást. :/ örülnek ha napról-napra van mit enni, meg ha épp nem verik őket mondjuk szavakkal, ha fizikailag nem is...
szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen vicc ez a kérdés! Kérdező még is mire számítottál hogy majd itt minden magyar családnak milliónyi megtakarítással rendelkeznek?!

Az családok nagy része, már lassan annak örül ha kitudják fizetni a havi költségeket. Vannak családok ahol nem okoz problémát, ha kikell fizetni több százezer vagy több millió forintot, de ezekből a családokból is egyre kevesebb van.....

A családok nagy része már évek óta, egy párnapos nyaralást nem tud össze hozni, mert anyagilag megterhelő számukra.

Kevesebb TV kellene nézni.....

szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!