Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hollandiába jobban lehet...

Hollandiába jobban lehet keresni mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

aug. 31. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
IGEN! 😃👍
aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Már szinte mindenhol jobban lehet keresni mint ebben a tróger országban.
aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ahogy kolteni is tobbet kell.

Kulfoldon az alberletem 9x dragabb, a fizum viszont "csak" 3x tobb.

Mielott agyoncsapjatok a piros pacsit, igen, jobb az elet, tobb erteke van a penznek, csak tovabb kellene gondolni azon az egybites matekon hogy ha kinn duplajat keresed, akkor biztos 2x olyan gazdag leszel.

aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
10 éve élek Németországban az otthoni szintnél legalább tízszer jobban, aki kint él és azt mondja nem jobb az hazudik. Nincs kolbászból a kerítés viszont meg lehet tisztességesen élni a fizetésből nem kell rettegni mit eszik a család hónap végén miből lesz kifizetve a rezsi, az előttem szóló valószínűleg az otthoni propaganda adókból tájékozódik.Aki dolgozik kint az pontosan tudja, hogy az az életszínvonal ami nyugaton van soha nem lesz otthon,abban a pusztulatban.
aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

#4, Nem nezunk propagandat, sot kulfoldre koltozes elott sem neztunk. Es nem Nemetorszagig mentunk.

Igen, megelsz tisztessegesen, ezen nincs mit vitatkozni. De az alberlet, biztositasok, iskolak, nehany szamla, stb, nem ugyanannyiba kerul mint otthon, hanem 3-5x tobb.

De sajat tapasztalatbol sokan erre nem gondolnak, csak annyi jut el az agyukig hogy te 3x tobbet keresel, akkor biztos bokaig jartok penzben, es milliardosok vagytok.

aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen az albérlet is 3x annyi.


Annak nincs értelme már....mint régen, hogy kimész és majd jól megszeded magad és haza.


Pl.: a nyelv gyakorlására tökéletes, de ha külföldről gondolkodik az ember akkor vagy legyen végleges költözzön is ki, éljen ott ,de ne csak 1-2 hónapig.


Maga az élet jobb, persze ott is kell idő...és persze 1000x jobb ha van kint egy közeli ismerős, vagy 2-en mentek ki, jobb ha számíthatsz valakire. Leginkább fiatal lányoknál ajánlottabb.

Kint is ugyanannyi állat van mint itt.

aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 2-3 év múlva tervezek kiköltözni Ausztriába.


Van egy házam amit eltudok adni, remélhetőleg annyiért amennyiért gondoltam ha mégsem marad az albi vagy hitel plusznak.


Covid után becsúsztam a hitellel kb éhenhalás fenyegetett ezt vedd szószerint. Mire nekifutottam, hogy én egy kicsi angol tudással neki rugaszkodik szart pucolni a sógoroknál. Lám lám mit ad Buddha már éhenhalás sem fenyegetett és fél év alatt helyre jött a hitelem is.


Gondoltam haza jövök de heves megyének és környékének hála nem nagyon van értelmezhető munka bpre fel sem vesznek mert nekik már messze vagyok bejárni ( mintha ők utaznának na mindegy) aztán szépen visszacsúszott a hitelem mert nem dolgoztam nem fizettem. Újra kimentem újra helyre állt, újra haza újra becsúszva... Na most vagyok annál a pontnál hogy itthon vagyok keresek megint itthon munkát utoljára .. ha sikerül ha nem januárban takarodok vissza és már elegem van az itthoni spirálból. Ha itthon vagyok megdöglök.



Hiába írták nekem anno hogy költözni kell, meg buta vagyok ha itthon életképtelen vagyok. Én hiába megyek Esztergomba szállásra kb. 270 ezerért osztozkodjak a szálláson.


Meddig? Halálomig? Élni akarok még fiatal vagyok beletörödni dolgokba

szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pl nem egyedül kell menni és már osztozik a szállás költsége.


Amúgy simán meg lehet élni és félre is rakni.


Persze egyén függő is. Sok ember sok felesleges dologra költ.


Párom holland, magyarban futottam össze vele és szerelem volt első látásra.

szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keresni bárhol lehet.

De találni, és abból megélni -méghozzá emberhez méltó módon- na azt már kevesebb helyen tudsz.😥

szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!