Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olcsó emberek drága holmikban...

Olcsó emberek drága holmikban hamis kapcsolatokkal versenyeznek ki boldogabb ?

Figyelt kérdés
aug. 31. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen erről szól a mai vilàg
aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Igen, én is láttam már több olyan embernél ezt az idézetet tiktokon, akik ebből akarnak önbizalmat nyerni.

Természetesen igaz a mondat. Csak az, hogy kitesszük mindenhova, hogy lássa más is, még nem hozott változást.

aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Indián Srác ***** válasza:
100%

Igen és nem. Sok emberre igaz a megállapításod, de vágyhatnak értékes emberek is drága holmikra és ezzel együtt igazi kapcsolatokra. Másik végletre is akad példa, sokan rosszabb anyagi helyzetben vannak, de ha jelentősen javulna a helyzetük, ugyanolyanok lennének, mint ezek az olcsó emberek.

Tudod, adj egy embernek pénzt/hatalmat, és megmutatkozik az igazi arca.

aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Ez a celebekre és influencerekre teljesen igaz.
aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez rám is igaz asszem: :P

Van egy pár éves házam, segítség és örökség nélkül építettem egyedül állóként, jó sok lakás hitellel.

Van egy 2 hónapos Golf 8 kombim, 8 km-el vettem, lízingre.

Közepesen drága ruhákba járok, és elég jó körülmények között élek, de megfontoltan vásárolgatok, szóval nem szórom a pénzt minden hülyeségre.

Így a havi megtakarításom 300-400000 között ingadozik, mert mindig gyűjtök valamire. És amíg a jelenlegi munkahelyem miatt ez lehetséges, ki is kell használom. Nem tudom mi lesz 5 év múlva.

Összegezve:

- a házam a banké

- a kocsim a banké

- van kb 600000 ft megtakarításom a kocsi vásárlás önereje miatt, tehát csóró vagyok

- ha meglátsz az utcán, nem mondod meg milyen márkájú a ruhám, mert csak apró feliratosakat veszek, ami csak közelről látszik. Az otthoni játszós ruháim, meg noname olcsó vackok, de funkcionálisan megfelelnek.

- ezektől még boldog nem leszek!

aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a világ
aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!