Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lanyokat miert nem erdeklik a...

Lanyokat miert nem erdeklik a meztelen pasik?

Figyelt kérdés

Ha kuldeni akar nekik valaki kepet akkor egybol elzarkoznak, de forditva mi pasik megnezzuk oket?

Sot en szemely szerint a pasikat is megnezem.


De a lanyokat se a nok se a pasik nem erdeklik.


aug. 25. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg? Pedig mikor kaptam nőtől képet, kért ő is...
aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert van értéke, gerince és tartása némelyik nőnek, hogy nem kíváncsi első kézből a másik testére, hanem helyette arra, hogy milyen személyileg...
aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

A férfiakat szexuálisan jobban izgalomba hozzák a meztelen nők, mint a nőket a férfiak, mert a férfiak szexualitása vizuálisabb jóval.


De egyébként ha egy férfi nagyon jó testtel rendelkezik, ki van gyúrva, azért sok nő megnézi.

aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ. Mi nők és épp olyannyira vizuálisak vagyunk mint a férfiak, élvezzük a meztelen férfi test látványát. Nem is kell teljesen meztelennek lennie, elég egy fedetlen felsőtest.

A kulcs itt nem az hogy mennyire vagyunk vizuálisak, hanem hogy ki küldi a képet. Random idegen, valaki akit rövid ideje ismerünk, valaki aki véletlenszerüen betalál az internetet, vagy esetleg valaki akivel éppenhogy ismerkedünk taszító lesz, ha pucér képet küld. Kifejezetten vizuális vagyok, de ez nekem is taszító, és nem is fogok az illetővel tovább ismerkedni.

Ezzen szemben egy olyan férfi aki a párom, fűznek már hozzá érzelmek és vonzódom hozzá az nagyon is izgató lesz, ha képet küld.

Random farkakra meg pucér képekre kevés nő kíváncsi, a férfi aki "hozzátartozik" a lényeg.

aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem amúgy nem a pasi teste indít be. Van amikor igen. De pl.: engem a játék előtte jobban beindít amikor húzzátok egymás agyát. De sématerápiás tiktok csatornán Péter tök jól leírja az 5 szexuális tipust amibe besorolják nőket. Ha megismered a lányt akkor jössz rá igazán mi az ami beindítja.
aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
A férfiakra tényleg jobban jellemző, hogy a szexualitásuk vizuális ingerek alapján működik. Ez nem jelenti azt, hogy az átlag nőt ne érdekelné a szex, szimplán más ingerek a jellemzőek náluk. Pl az erotikus történetek (yaoi, smut fanfiction-ök, szürke 50 árnyalata és társai) kimondottan népszerűen a nők körében, míg a férfiak ritkán olvassák ezeket.
aug. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Azért zárkóznak el, mert ha rossz tálalással és időzítéssel dobod ezt be, azt hiszik, hogy valamilyen szexuális megszállott perverz vagy, aki csak online d.gócimbit keres, és erre a célra megfelelne mindenki és akármi, egy női bicikli is. Olyan érzetet kelt, mintha egy személyből egy tárggyá redukálnád őket, amit szeszélyednek megfelelően használsz és kidobsz. Közös, kölcsönösen előnyös élménykeresés helyett - legyen rövidtávon vagy hosszútávon.


Nálunk a szerelmi-szexuális-párkapcsolati dinamikák annyira alá-fölérendeltségként élnek a legtöbb fejben, hogy amit sokan korrekt udvarlásnak / flörtölésnek gondolnak, az a másik embernek megalázó és/vagy határsértő lehet.


Aki ilyen helyzetet teremt, azzal nyilván nem akar az alany tovább ismerkedni.



Hogyha meg abszolút figyelmeztetés és kérdezés nélkül repkednek a dickpickek és a téma egyéb variációi, az kb. postaládába szuszakolt szórólaphalmokként hat, és azért visszataszító, spam. Kéretlen, tukmáló. A leuralás javára agyonüti a közös beleegyezést. TE mutogatni akarod magad, TE be akarsz tolakodni a másik személyes terébe, az, hogy a másik mit akar meg le van fosva. Ami megint csak nem vonzó.


Összegezve, hogyha egy pasi akar meztelen akármiket küldözgetni, az többnyire öncélú, saját magáról szól, afféle feltűnési viszketegség.



Amiket felvázoltam, nyilván nem mindenkire igazak, de aki kifogott 14 ilyet, az nem várja meg, hogy te, a 15. leszel-e a kivétel, hanem inkább visszavonulót fúj.

aug. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
ma 02:13 Jól összefoglalta.
aug. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb nőnek (köztük nekem is) valóban valamilyen szintű ismeretségre van szüksége ahhoz, hogy valódi vonzalmat érezzen egy férfi iránt. Ha jól nézel ki, az önmagában csak az érdeklődésemet kelti fel, nem az lesz az első gondolatom, hogy de megdöngethetnél. Így egy dickpic a semmiből teljesen kéretlennek hat, és valóban úgy jön le, mintha csak nagyon bele akarnád már törölni a farkadat valamibe, akár belém, ha már szembejöttem. Ez nem azt jelenti, hogy nem érdekelnek a pasik kategorikusan, csak azt, hogy nem azonnal és nem bárki.
aug. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A nőket is érdekli, nagyon is, csak nem random idegenek torz, görbe pötse hozza lázba őket.
aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!