Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy gyermekkorba...

Miért van az hogy gyermekkorban a fiúkat bátran hagyják meztelenül míg a lányokat nem?

Figyelt kérdés
Sok esetben a lányokra adnak egy bugyit vagy valamit . Miért van ez?
2023. okt. 2. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én kisfiúkat sem láttam még nyilvánosan (pl strand) pucéran
2023. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én rengeteget. Mondjuk lányokat is . De például rengeteg festményen úgy van ahogy mondtam és sok más helyen láttam már úgy . Ezért dobtam fel ezt a kérdést
2023. okt. 2. 09:01
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Valamiért úgy nevelik a lányok nagy részét, hogy a punci szégyellni való dolog. Ez legjobban a szigorú neveltetésű lányoknál nyilvánul meg. Ők nyílnak meg a legnehezebben. Minden értelemben.
2023. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Borzasztó ez a világ:(
2023. okt. 2. 09:29
 5/15 nemaRendőrség ***** válasza:
65%
Miért akarsz kislányokat nézni pucéran?!?
2023. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mert pedofil rohadék vadállat vagyok . Honnan tudtad ?:)

Na de fordítsuk komolyra a szót. Egyáltalán nem mondtam hogy azt akarok nézni. Láttam már eleget kössz

2023. okt. 2. 10:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányok könnyebben összeszedhetnek valami fertőzést. Ha leülnek valamire, beleülnek valamibe, könnyebben fér a kosz és a baci az érzékeny helyekre.
2023. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiam lenne, rá is adnék gatyát. Szerintem az olyan helyek ahol a fiúk meztelenül rohangálnak, ott a lányok is. De nálunk ez nem szokás, mindegy mi a neme, de raadnak valamit, én csak a kertünkben hagytam, hogy meztelen legyen.
2023. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig idővel beleülnek elég sok mindenben.....
2023. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom mert eleve szégyenlősebbek.
2023. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!