Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy gyermekkorba...

Miért van az hogy gyermekkorban a fiúkat bátran hagyják meztelenül míg a lányokat nem?

Figyelt kérdés
Sok esetben a lányokra adnak egy bugyit vagy valamit . Miért van ez?
2023. okt. 2. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy fürdéskor is ez volt kb. hogy hozzám mindenki bejarkalt, tesóm meg asszem magára is zárta az ajtót
2023. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jézusom
2023. okt. 3. 17:13
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, nem minden esetben. Nekünk például lányunk van, mi hagyjuk, hogy meztelenül játszon, a kertben úgysem látja más. Most is, ahogy hazajött oviból, már ment is ki játszani, amíg nem fázik, nincs rajta ruha, szeret így lenni itthon.
2023. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vissza gondolva, érdekes kis fiú voltam én is meztelenkedő voltam vidéki tóparti nyaralonknál ez mindig így volt mindig meztelen voltam, balatonon voltam ott is, ez nekem meg szokodt dolog volt nagyon sokáig meztelenül voltam elég nagy gyerek voltam, idősebb voltam balatonon már vettem fürdő gatyát fel, vidéki tóparti nyaralásonon voltam ott még 13 14 kamasz fiú voltam meztelenkedtem nem csak a ház körül, el mentem ottani barátokkal biciklizni, meztelen voltam, egy két havernak lány tesoi velünk voltak egyszer egyik meg kérdezte hogy nem zavar pl előttük is meztelen lenni, mondtam nem, 15 éves voltam max boxer alsó volt rajtam,úgy gondolom gyerekként meztelenkedés pozitív hatást ad felnőttként, az egyik valóban nem vagyok szégyenlős másik nincs önbizalom hiányom, stb,
aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én a mai napig nagyon szeretek meztelenül lenni, naturista vagyok és a naturizmus elveit vallom:)
szept. 1. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!