Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nemrég lett instagramom,...

Nemrég lett instagramom, nagyon sok ismerősöm van, mindenkit bekövettem, akivel valamilyen szinten jóba vagyok, de nagyon sokan nem követnek vissza, bezzeg másokat igen, miért én vagyok a kivétel? Soha, semmit nem ártottam nekik, kedves vagyok velük.

Figyelt kérdés
Valami baj van velem, vagy csúnya vagyok, vagy miért van ez? Attól még, hogy nincsenek képeim, akkor is alap a visszakövetés. Tudom, hogy a való élet számít, de azért az ember mégis sokszor nem láthatja a barátait...

aug. 25. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha nemrég lett instad, valószínű semmi érdekes nincs az oldaladon, ezért nem követnek vissza. Úgy kell elkezdeni követni masokat,hogy már fel tudsz mutatni valamit. Milyen témáról, miről szól az instad.
aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Imádom az ilyeneket, akik véresen komolyan veszik a hülye közösségi oldalakat. MIÉRT NEM ÍRT VISSZA ELÉG GYORSAN? és társai.
aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos.. Ne vedd zokon, de ez az élet és ilyenek az emberek.


Az életben sok esetben nincs hová elbújni a megnyilvánulások elől. Az interneten viszont lényegében olyan lehetsz amilyen csak akarsz.


Sok az interneten fedik fel valódi énjüket, mivel az nem olyan közvetlen mint élőben.


Hogy mi annak az oka, hogy nem követnek vissza ?

Számos oka lehet neki.

Alapvetően senki sem köteles arra, hogy visszakövesse azt, aki őt éppen bekövette.

aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem "alap" a visszakövetés, mert mindenki maga dönti el, kit követ, kinek a posztolt tartalmát szeretné látni.
aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!