Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek sem nézne ki...

Szerintetek sem nézne ki furcsán, ha egy parkban vagy egy szebb helyen leülök olvasni a jelenlegi kedvenc könyvem?

Figyelt kérdés

Mivel nem lesz holnap semmi dolgom és nem tudok elmenni a barátaimmal kirándulni, mert elfoglaltak, így gondoltam, így ütném el az időt.

Szerintetek sincs benne semmi különös?


22L



aug. 22. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Felénk szokás, én is szoktam például. Szerintem semmi fura nincs benne. Legfeljebb akkor néznék ilyesmi miatt furcsán vkire, ha mondjuk épp szakadnak az eső 😄 (de akkor is csak azért, mert szétázik a könyv 😉)
aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézne ki furcsán, csak te éreznéd magad furcsán, mert a nap végén rájönnél, hogy nem tudtál elmerülni az olvasmányban, sok volt a külső inger, ami elvonta a figyelmedet.
aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#12 neked ez ilyen? :o Fura, nekem sokkal jobb a figyelem parkban, mert nem netezek össze-vissza.
aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, én is szoktam, strandon is. Van aki meg keresztrejtvényt fejt.

N

aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ melyik az a könyv. Mert ha a 'A ku*vapecér' című, akkor lehet páran furcsán néznek majd.
aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Te ilyen teljesen leuralt gyerek voltál, hogy ezt kérdezed, igaz?
aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Korábban ilyet én is tettem és jó volt, tehát nem gond, ha megfelelő helyet választasz:).
aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem kirívó, szoktam látni embereket parkokban olvasni, rejtvényt fejteni, rajzolni, vagy csak simán ülni és nézni ki a fejükből. Sőt, még park se kell, ahol sétálok haza a busztól, van egy pár száz méteres gyalog- és kerékpárút, mellette padokkal. A környező panelházakból szoktam látni a mostanra már ismerős arcokat, az egyik olvasni ül ki, a másik szép időben a padon issza meg a munka utáni sört, a harmadik mintha napozna, csak ruhában.
aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Fárasztó96 ***** válasza:
Csináld nyugodtan. Nem fura. Én is szeretek olvasni. Ha látok valakit nyilvános helyen olvasni, mindig az jut eszembe, talán még van remény, hogy ne pusztuljon ki az ember nevű faj...
aug. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szuper elfoglaltság, nem tudom ez miért merült fel egyáltalán, hogy ez furcsa? Lehet, hogy az olyan tiniknek akik már csak a Tiktokot pörgetik könyv helyett, azoknak ez furcsa, normálisaknak ez természetes dolog. Jó is, hogy nem a 4 fal között vagy a szép időben. Sok ember panaszkodik állandóan, hogy nincs pénze jól érezni magát, közben meg egy jó könyv+egy park szinte ingyen van és ha jó a könyv, az kicsit olyan mintha utaznál más korokba, más helyre.
aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!