Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Némely emberek miért szeretnek...

Némely emberek miért szeretnek/szeretnének állandóan meztelenkedni?

Figyelt kérdés
Volt, ahol olvastam, hogy napokig is úgy lenne
aug. 19. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem találkoztam ilyennel max cikkekben mikor vannak ezek a gruppenszex fürdők sok helyen. Asszem kínában be is tiltották.


Az ilyenek szexuális izgatottsagbol szereznek meztelenkedni hogy lessék mások meg ő is lessen másokat perverz hatsószándék az egész csak már felnőtteknél.

aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
*szeretnek
aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt több kérdés is szólt róla. Pl, hogy ki mennyit szokott.


"Sajnos mostanában nem tudok napokig meztelen lenni egyfolytában."


Ez egy válasz egy ilyen alól.

aug. 19. 07:30
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Igénytelenek.
aug. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Elvileg meztelenül lenni kényelmes és az a természetes. Ennek semmi köze a szexualitáshoz, és nem az a cél, hogy mások lássanak!

Viszont mivel(nagyon prüd) társadalomban élünk, erre csak a saját lakáson belül van lehetöség.

aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5, nem prűd a társadalom, így is képesek emberek arra hivatkozni, hogy hát "úgy öltözött fel", megérdemelte, hogy zaklatták, stb.
aug. 19. 08:32
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen melegben mondjzk azért mert egy plusz réteg ruha melegít. Ha akár félmeztelen is vagyok, sokkal jobb a hőérzetem mint pólóban.
aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretek meztelenkedni, mert szabadabb érzés ruha nélkül lenni. Nyáron meg pláne kellemesebb a nagy kánikulában. Nyaraláskor is max egy fürdőgatya van rajtam. Két hétig pólót sem veszek fel.


Egyébként nem minden meztelenkedést kell a szexhez kötni. Persze, szexelni is meztelenül szoktak, de ha belegondolsz akkor esküvőn is öltönyben vannak a férfiak, de nem minden öltönyöny férfi megy éppen esküvőre.


Aki próbálta már hosszabb idöre a meztelenkedést, az tudja, hogy mennyire jó.

aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetném, én 0-24ben meztelen lennék. Jó érzés nagyon :)
aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!