Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért mindenki...

Magyarországon miért mindenki ilyen homofób?

Figyelt kérdés
Az iskolában nem merek róla beszélni, hogy meleg vagyok, mert még talán meg is vernének. Többször voltam nyugaton és érdekes ott mindenki jól fogadta. Itt miért van ez a gyűlölet?
aug. 18. 23:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Jav. beleteszik
aug. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Én hetero lány vagyok de szintén nem értem. Engem egyáltalán nem érdekel ki mihez vonzódik. Szeressék egymást örülök neki. Szerintem szép dolog a szerelem mindegy hogy milyen nemű emberek között.

Meg ez a gyűlölködés viszálykeltés teljesen felesleges semmi értelme. Nem használ csak árt. Kicsi koromba apa próbálta elérni hogy gyerekként gyulolkodni meg bántani kezdjem a melegeket, hát nem ért vele semmit. 😇 21L

aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Propaganda...
aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

28 éves meleg férfi vagyok, sosem tapasztaltam homofóbiát személyesen, csak az interneten keresztül vagy hallomásból. Értelemszerűen fel kell tudni mérni, hogy hol van esély homofóbiára és óvatosnak lenni, de azért Magyarországon se annyira vészes a helyzet, mint ahogy sokat beállítják. Anno középsikolában is volt egy meleg osztálytársam, akiről mindenki tudta, hogy meleg (rólam nem) és őt se bántotta senki. Az egyetemen már rólam is tudta mindenki szinte, abból se volt soha semmi bajom.


Pár éve Hollandiában élek egyébként. Egyértelműen jobb a helyzet itt, mint Magyarországon, szóval nem arról akarlak meggyőzni, hogy otthon minden fantasztikus. De szerintem az is torz képet lát az országról, aki szerint "mindenki" vagy az "emberek jelentős többsége" homofób. A valóságban az ország fele támogatja az azonos neműek házasságát is.

aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Az rendben van, ha valaki hirdeti a priedot, de homofób ha valaki egy félmondattal nem is a melegeket kérdőjelezi meg, hanem egyszerűen csak a fehérek mellett beszél... még jó, hogy demokrácia van és mindenkit elfogadunk.

Az meg igaz, hogy miért kell a filmekben olyan helyen feketéket megjeleníteni, ahol történlmi tény, hogy nem ők voltak. De tudom, ez kit érdekel... csak akkor meg ne csodálkozzanak, hogy nem tetszik a "homofóboknak".


Magánügy ki kivel van.

aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az rendben van, ha valaki hirdeti a priedot, de homofób ha valaki egy félmondattal nem is a melegeket kérdőjelezi meg, hanem egyszerűen csak a fehérek mellett beszél... még jó, hogy demokrácia van és mindenkit elfogadunk.


Az meg igaz, hogy miért kell a filmekben olyan helyen feketéket megjeleníteni, ahol történlmi tény, hogy nem ők voltak. De tudom, ez kit érdekel... csak akkor meg ne csodálkozzanak, hogy nem tetszik a "homofóboknak".



Magánügy ki kivel van.



Szerintem te itt most el vagy tévedve. Amiről beszélsz az az, hogy _rasszistának_ bélyegzenek csupán azért mert nem tetszik az, hogy mindenáron betesznek feketéket a filmekbe még akkor is amikor nem kéne. A homofóbia és a rasszizmus két teljesen külön fogalom, nem szinonímái egymásnak.

aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!