Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon mindenki...

Magyarországon mindenki milliomos meg jól keres, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, szinte akárkivel találkozom a korosztályomból, mindenkinek saját kocsi, saját lakás vagy drága albérlet, többnek már felesége és gyereke van. Azt látom hogy sokaknál nagy a szülői hátszél, de akkor is hihetetlennek tartom hogy még nem találkoztam olyannal aki 20 éves kora felett otthon lakott volna mint én. Komolyan mindenkinek ilyen jól megy ebben az országban csak én nem jutok egyről a kettőre?
2022. jan. 30. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy mondod. Olyan sok a milliomos, hogy ki se látni belőle.
2022. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségeket írsz. A többség valószínűleg rosszabbul èl, mint te.
2022. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szülői hátszél

Hitel

Lízing

Össze kellett állni, hogy kettőnek legyen elég pénze értelmes életre


Én ezt látom...

2022. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon lakom, és egy jó darabig nem fogok tudni elköltözni még. Nyugi. :D
2022. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a CSOK is sokaknál játszik. Nem csak azért van annyi embernek férje, felesége és gyereke fiatalon, mert megtalálta az igazit, és halálos a szerelem.


Vicces, mert azt látom, hogy uncsimék korosztályában (1983, 1986) a legtöbben 30 fölött házasodtak. El sem hiszik nekem, hogy 26 éves létemre a legtöbb korombeli ismerősöm, volt osztálytársam már családos.

2022. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából én is így látom a korosztályomban... Idősebbek közt csomó szegényebb van, de mintha a fiatalok nagyon meg tudnák csinálni a szerencséjüket mostanság. Aki tanulmányaiban nem is vitte olyan sokra, még mindig megcsinálta, hogy külföldi munka, CSOK, de biztos a szerencse is közrejátszik sokaknál (olyan párt talál, aki pénzes). Mindenki vagy okos, szorgalmas, karriercélokban törtető, vagy életrevaló, nyitott személyiség, ezekkel lehet sokra vinni.
2022. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy hajléktalanszállásra önkéntesnek, rájössz, mi a valóság
2022. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Ritka ott a 25 éves, idősebbek vannak többnyire.
2022. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ok, akkor menjen el Gyöngyöspatára, vagy ezer kistelepülésre. De Budapesten is mehet egy rakás helyre.


Nincs értelme azoknak a kérdéseknek, hogy jobbra nézek, balra nézek, és levonom a taunulságot, hogy az egész világ olyan.

Pl. hogy hogy lennének szegény emberek, amikor az éttermek tele vannak, meg annyi autó van...

Aztán közben meg másik kérdésben méltatlankodnak egyesek, hogy a hajléktalanok büdösek.

2022. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!