Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet spermát adni?

Hol lehet spermát adni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy lehet spermát adni, amiért cserébe fizetnek, viszont én csak olyan oldalakat találtam, amiért nekem kell fizetnem.

aug. 14. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért nem olyan, mint a véradás, hogy a felesleget eladogatod pénzért, és minden napra jutna 3-4 adag. A donornak jelentkezésnek jóval szigorúbb orvosi feltételei vannak, így akár az is lehet, hogy előzetes és fizetős regisztrációhoz kötik, mielőtt a fél ország odajárna maszturbálni.

De ezt meg tudod nézni bármelyik spermadonor szervezet feltételeiben, mi az elvárás (egészségügyi állapot, szűrővizsgálatokon való rendszeres részvétel, stb.). Adott esetben ezekért te fogsz fizetni.


Rögtön ilyet találsz: "A közhiedelemmel ellentétben egyébként fizetség nem adható a donációért, csak a munkahelyi kiesést térítik meg az adományozás során, illetve a donációval járó költségeket, mint például az utazás költségeit. "

[link]

aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Idehaza sehol. Komolyan! 1-2 klinikán fizetnek, de csak valami 15.000 forintig útiköltségre, de csak ha viszed a jegyeket.


Idehaza, csak a plazmáért fizetnek, SOKKAL kevesebbet, mint külföldön, mert pár NER-es lenyúlta a bizniszt. Komolyan!

aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#2:

Komolyan!...Komolyan!...Komolyan te vagy a Komoly Kormorán, vagy mibajod? De Komolyan. 😃

aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt fizetnek érte

aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Hát erről lecsúsztam 39 evesen! :D

Más lehetőségem már nem lévén, kedves Hölgyeim, innentől en már ingyen adom! ;)

aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!