Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külföldön adhatok ettől még...

Külföldön adhatok ettől még spermát?

Figyelt kérdés

Sperma donor voltam összesen

6 alkalommal vettek mintát tőlem,elvileg a hazai lehetőségeket ezzel kiaknáztam.

Maximum 4 db gyereket hozhatnak világra a mintáimból.


Alá is irattak velem előtte egy papírt,hogy nem vettem rész más sperma donor programban( ami igaz is) ez volt az első.


Viszont nem tudom, külföldön tudok ettől függetlenül még donor lenni?



júl. 12. 21:46
 1/6 anonim válasza:
24%
Megkerdezhetem hogy mennyit fizetnek erte hogy ennyire megeri? Egyebkent szerintem siman lehetseges
júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön is meg fogják kérdezni,hogy vettél-e már részt és meg kell mondanod. Az ottani törvények szerint döntenek. Ha máshol lehetsz akkor azt itthon nem kérik számon.
júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pár perces meló 😅

És gyalog nem lakok messze tőle

Szimpatikus volt,hogy lényegében kaptam egy teljes labor vizsgálatot teljesen ingyen.


Alkalmanként 20.000 ft-ot kaptam.

De állítólag külföldön jobban fizetnek, ezért is érdekelne.

júl. 12. 22:03
 4/6 anonim válasza:
43%
Kulfoldon is ha azt mondod nem voltal donor akkor se tudnak utana nezni.. szoval azt mondasz amit szeretnel . Nem is tudom egyebkent hogy tudnek nyugodtan lenni ugy hogy van valahol lehet 5 gyerekem
júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most nézem egy szlovákiai magánklinika oldalát.

Teljes magyar nyelvű ügyintézés,azt írják legfeljebb 1000 euró anyagi kompenzációt kap a spermiumok adományozás árért.


Szerintem hétfőn majd fel is hívom őket.

júl. 13. 20:45
 6/6 anonim válasza:
Hol adtál spermát, ha megkérdezhetem? Akár priviben leírnál minden fontos tudnivalót? Előre is köszönöm!
aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!