Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenyelhetem a spermát?

Lenyelhetem a spermát?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok de mivel van barátom ezért inkább megkérdezem, hogy jó-e lenyelni vagy milyen az íze.Normális válaszokat kérek.Köszönöm.

2023. aug. 16. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szar az íze, gondolom. De nem lesz bajod tőle.
2023. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kerdesekkeltele válasza:
47%
Szia en is meg szuz lany vagyok.Nemreg az exem leszoptam es szopas utan hagytam hogy a szamba elvezzen.Rossz izre szamitottam de vegul eleg kellemes ize volt es en le is nyeltem mind.Picit talan a sora tudnam hasonlitani izben.Tetszett az ize nagyooon.Baj az nem lett belole nyilvan es az akkori baratom is imadta azt hogy lenyeltem.
2023. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez egyéni dolog és előítélet kérdése.

Azt nem mondom, hogy jó, de semmi különös nincs benne.

Hozzáállás:simán le tudsz nyelni egy borsónyi cukorkát (akár véletlenül), de ha ez gyógyszer, akkor öklendezés meg hányinger következhet, pedig önmagában semmi különbség nincs a kettő között, pedig sokszor íze sincs.

2023. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen így is el lehet kapni különböző betegségeket, de nem mérgező és monogám kapcsolatban, egészséges felek között nem szokott gond lenni belőle.
2023. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Normális válasz, hogy amíg ezt nem tudod magadtól, addig 100% hogy fogalmad sincs az emberi biológiáról. Amíg ezzel nem vagy képben, addig nem is értem, miért van ennyire közeli barátod.
2023. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
kerd meg hogy vigyetek egy evokanalat szajbak*rasnal abba nyomja ki, te meg onts ra cukrot es nyeld le, olyan finom lesz mint a nyaloka
2023. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell lenyelni, tök felesleges. Meleg takony kb, és a taknyodat sem nyeled.
2023. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A barátodnak valószínűleg nagyon tetszeni fog, ha lenyeled, de ne vedd úgy, hogy muszáj.


Bajod nem lehet tőle, de az állaga tényleg tud takonyszerű lenni, illetve az íze is lehet kellemetlen (akár sós, akár keserű).

2023. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!