Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg nyilvános...

Hogyan oldjátok meg nyilvános wc-kben vagy bárhol máshol, pl bevásárlóközpontokban, ha nagy dolog miatt kell wc-re menni?

Figyelt kérdés
Nálam nagy probléma, hogy ha tisztának is látom az ülőkét, akkor nem merek ráülni, mert ki tudja ki használta előttem, milyen fertőzést kapok el. Ilyenkor midig több papírt használok el az ülőke letakarására, mint a törlésre. Ennek meg is van az eredménye, mert gyakran el is dugul a budi. Ti hogyan szoktátok megoldani?
aug. 8. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Papírt teszek rá, nem extra sokat, de azért valamennyit mégis kell rá, aztán mehet a dolog. Közben meg reménykedem, hogy nincsenek bent/ nem mennek be sokan. Amint végeztem, és úgy ítélem meg, hogy jócskán vannak kint, inkább várok egy picit, amíg eloszlanak, aztán kisurranok én is kezet mosni.
aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sokak rugóznak ezen a "tiszta-nem tiszta" problémán: engem nem érdekel. Ha menni kell, akkor fontos, hogy kimenjen, de kulturáltan.
aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Phase1 domestoskendő, phase2 babatörlő mert a domestost nem bírja a bőröm. Közel15 évnyi kamionozás közben, még soha semmit nem kaptam el, pedig pár nyilvánosrötyin már megfordultam
aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Antibakteriális műanyagból van a deszka, simán ráülök. Nálam is inkább az a probléma, hogy ne menjek ki egyszerre kezet mosni olyannal, aki hallhatta, hogy mit alkottam, bár ezt is egyre inkább leszarom már.

Még soha semmi fertőzést nem kaptam el így, pedig hányszor puszilta meg Posszeidón a seggem...

aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!