Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg nyilvános...

Hogyan oldjátok meg nyilvános wc-kben vagy bárhol máshol, pl bevásárlóközpontokban, ha nagy dolog miatt kell wc-re menni?

Figyelt kérdés
Nálam nagy probléma, hogy ha tisztának is látom az ülőkét, akkor nem merek ráülni, mert ki tudja ki használta előttem, milyen fertőzést kapok el. Ilyenkor midig több papírt használok el az ülőke letakarására, mint a törlésre. Ennek meg is van az eredménye, mert gyakran el is dugul a budi. Ti hogyan szoktátok megoldani?
aug. 8. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rá én is papírt, de azért annyit nem, hogy elduguljon :D
aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van aki azt mondja, hogy nem ül rá, ami maximum csak akkor lehetséges ha kemény a dolog, de ha robbanás szerűen indul meg a híg dolog, akkor muszáj ráülni.
aug. 8. 10:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Veszel ilyet

aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2: ilyen szerencsére még nem volt nyilvános helyen nekem :D
aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindig van nálam wc takaró (fólia vagy papír)


[link]


[link]

aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem ülök le. Van akkora szerencsém, hogy ha nyilvánosan jön rám (szerencsére ritkán van ilyen), sosincs nálam zsepi és a rötyiben sincs papír, szóval megedződtem az évek alatt. Ha robbanás szerűen jön, akkor egész közelre ereszkedek, de le akkor se ülök, csak megtartom magam az ülőke felett. Comb edzésnek nem utolsó dolog :D
aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én van, amikor ráülök pisinél is. Nem minden ruhában tudom olyan hülye pozícióban tartani magam, hogy a ruhám se érjen oda, a harisnyám se. Közben ugye tartsam a kabátot, táskát, és néha az ajtót is, ha nem jó a zár.

Még sose kaptam el semmit.

aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint te, sok papírral.
aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokat utazom, általában másfél két napon át, nem lehet valogatosnak lenni ilyenkor. Van nálam fertőtlenítő, lefujom a deszkát, utána papír, aztán csüccs, nem tudok máshogy, gyenge a térdem.
aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem cicózok, kitolom és lesz ami lesz. Mindenkire rájön néha.


Amúgy várok pár percet, amíg elmegy a "tömeg" akikkel együtt érkeztem, vagy hallhatták a produkciót és utána megyek ki. Így véletlenül se fogok ismerőssel összefutni kényelmetlen szituban.

aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!