Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mostani 20 es 30 ev kozotti...

A mostani 20 es 30 ev kozotti fiataloknak valoban problema sajat lakashoz jutni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miert gond?
aug. 5. 08:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

40+

Ez régen is úgy működött jobban, hogy egész család egy iparban dolgozott és normális főnökökkel tuti biztos volt minden. Tudta a gyerek, hogy ott fogja ledolgozni az életét. Mára ilyen sincs.

aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

" Különböző szerződések vannak. X összeget nem kap meg és arra fordítják"


Ez Magyarországon teljesen kivitelezhetetlen, mert az egyszerű munkásréteg az azonnali jutalmazásban hisz nem a késleltetettben. Most rögtön kell a kielégülés, ezért nem tudnak sokat spórolni, akinek lenne miből lefaragni, mert a napi három hell, meg a cigit meg pia az azonnali kielégülés, abból a pénzből meg hitelönerőt összespórolni, és utána saját törlesztett ingatlanba beköltözni késletetett.

aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Nem csak abban a korosztályban az. Nem mindenki tud IT-szakember lenni, a gyári munka meg nem egy banki fizetést adó munkakör. Hitelt felvenni =az öngyilkossággal, a szépen hangzó CSOK és tsi. meg olyan, mint a kutya vacsorája.
aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

@ 17:25


Az élet is egy nagy lutri, mert lehet legközelebb elmész az orvoshoz hogy fáj valamid, diagnosztizálnak egy rákkal aztán egy év múlva kampó. Vagy ilyen alapon az utcára se lépj ki nehogy a fejedre ejtsenek egy zongorát a harmadik emeletről.


Mindenre lehet indokot találni hogy miért ne csináld, csak ezzel a hozzáállással ne csodálkozz ha elszaladnak feletted az évtizedek úgy hogy nem tudtál semmit felmutatni az életben. Csak keseregsz tovább hogy jaj milyen igazságtalan a rendszer mert te nem tudtál érvényesülni míg más haladt előre...

aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

17:43#:

1, Tudom, jön majd a válasz, hogy "Így jártál", de azért leírom. Jelentkeztem egy programozói tanfolyamra, elkezdtem a tesztet, de feladtam, mert rájöttem, hogy nem tudom megoldani.

Mondhatni akkor, hogy:

Feladtam, így jártam, h*e vagyok.

De ettől már jó ember nem leszek...


2, Leadtam egy tabletet szerelésre: a billentyűzet adta fel.

A bevizsgálásnál adtak egy határidőt a javításra. A "Nagy Emberek" adtak egy árajánlatot, amit elfogadtam. Ennek már 2 hónapja:):):), de egyik sem jelezne, hogy: bocs, de ezt nem tudjuk megcsinálni.

Szum: miért vállalnak olyat fel, amire nincs affinitásuk?

aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

@17:50


Akkor nyugodtan kezet is rázhatunk, mert bejártam ugyan ezt az utat.

Másfél év esti iskola munka mellett, hogy majd én IT-s leszek, majd feladtam a dolgot. Nyilván az önbizalmamat egy kicsit visszavetette, de ennek már 4-5 éve. Tovább léptem, kerestem a lehetőségeket, és az elmúlt három évben azért szerintem sikerült lépkednem előre más területen.

aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:50 És ebben kiírásban mit akarsz mondani a 20-30 évesek lakáshoz jutásával kapcsolatban???

Egyetlen gondolat sem fűződik a kérdéshez.

aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
65%
Azt hogy lehet lakáshoz jutni, ha valaki nem nyekereg hanem próbál tenni a céljaiért, és mondjuk átlag alatti fizuból nem budapesti lakást akar.
aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!