Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen lett instátok?Tudt...

Hány évesen lett instátok?Tudtak róla a szüleid,hogy van instád?

Figyelt kérdés

júl. 29. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
20? Kb. Nem érdekelte őket az ilyen
júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs instám, 30 vagyok. (Nem is volt)
júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

38

Azt se tudják mi az az internet nem még hogy az Instát :D

júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Van Instám - mivel fotográfiával foglalkozom hobbi szinten és megosztom a képeimet. Magamról soha nem rakok ki semmit, amúgy se érdekelnék senkit mert férfi vagyok, nem valami kivakolt liba.

Szüleim nem hinném hogy érdekelné, amúgy is 28 éves vagyok, nem 12.

júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nagy dolog ez az insta? És miért kellene róla beszámolni a szülőknek, hogy van? Nem onlyfans, basszus.
júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kb. 16-17 lehettem v valahogy a környéke. Még a régi insta ikon volt.

Szüleim azt se tudták mi az az internet kb. Mostanra meg már nekik is van minden közösségi média. De még mindig nem tudják mi mi de kell mert a szomszed margitnak is van.

júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15 évesen csináltam 2 éve. Tudnak róla, de nem érdekli őket, meg miért is érdekelné őket?
júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
30 körül, a szüleim akkor már rég nem tudtak rólam semmit az alap dolgokon kívül. Bár az online dolgaimról tizenévesen sem.
júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
'17-ben lett ott felhasználóm, 17 évesen. Ezt csak azért tudom, mert a nagy kreativitásommal ez a szám bele is került a felhasználónevembe. Nem tudtak róla, sokáig azt sem tudták, mi az. Anyának így is pár havonta újra kell magyaráznom, hogy mi az, valahányszor szóba kerül, vagy elhangzik a neve, mert a nevét is elfelejti.
júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért, a te szüleid megvertek érte, vagy mi ez a hülye kérdés?
júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!