Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az jó ötlet lehet ha néha pár...

Az jó ötlet lehet ha néha pár napra foglalok egy hostelbe szállást egy hajléktalannak?

Figyelt kérdés
Legalább kipihenné magát, nem partihostelre gondolok és ahol van reggeli
júl. 28. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha ez tényleg megvalósul, akkor jó fej vagy: egyedi pozitív dolog ebben a mai magyar fura társadalomban.
júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Szimpatikus ötlet, de valóban az a veszélye, hogy utána nagyon sokan akarnának menni. Szerintem inkább menj el önkéntesnek ételosztásra, hajléktalanszállóra és úgy segíts. Ha vannak felesleges ruháid, cipőid, akkor vidd el segélyszervezeteknek, vagy egy szállóra is leadhatod. Környékbeli hajléktalanoknak adhatsz télen melég pokrócot, párnát, stb.
júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

tegnap 22:46

Próbáltál már ezeknek meleg pokrócot, párnát adni? Én próbáltam élelmiszert. Úgy utánam vágta a kilós kenyeret hogy csak úgy zúgott! Ezeknek pénz kell, piára vagy kábítószerre.

júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
13.: Ennivalót már adtam, megköszönte az illető. Nemcsak az alkoholista, drogos csöves a hajléktalan.
júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!