Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érzitek magatokat?

Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
júl. 26. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Most egész jól, köszi. Péntekenként csak kettőig kell dolgozni, aztán kikapcsolom a gépet és irány a kert, szuper idő van, utána megyünk bringázni a párommal.


És te hogy érzed magad?

júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

8 nő dolgozik a cégnél, abból 2 férfi, az egyik én, a másik egy rohangáló aki alig van bent.


Hozzászoktam évek alatt, de olykor nehéz csak a munkámra koncentrálni, főleg nyáron mikor lengébb öltözetben vannak.


A nőnap kész borzalom. Sokba kerül.


A fizum lehetne több, leginkább csak azaz ami nem igazán a legjobb.


Előtte 14 évig elég stresszes idegroncs munkát végeztem.

júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól. Most itthon vagyok 2 napot, vasárnap meg éjjel dolgozom. Kicsit fájt a nyakam, de bekentem valami furcs fájdalomcsillapító cuccal. Olyan, mint a golyós dezodor, de tök jól hat.

Akarok csinálni sült paradicsom levest, de még nem vettem rá magam. Szerintem olvasgatok kicsit, utána meg megcsinálom.

júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Szuperül
júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
81%
Köszi, jól, és te?
júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"8 nő dolgozik a cégnél, abból 2 férfi"


😂😂😂

júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Sz@rul. Apu csontrákos én meg pánikbeteg lettem, 3 hete volt az első roham. Azóta ritka sz@r napokat élek meg..
júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon rosszul vagyok, mindjárt behányok az idegtől, stressztől. Tönkretettem az életem. Eszméletlen rosszul érzem magam, az ájulás szélén vagyok és nem tudok lenyugodni. Hasmenésem is van.

Pedig kb fél órán belül el kéne indulnom itthonról, apám vár egy tóparti kikapcsolódásra és egy jó kis hegyi beszédes lecseszésre, de egyszerűen nem tudok felkelni, mert mindjárt összehányom magam és görcsöl mindenem. Fogalmam nincs, hogy ülök így autóba...

júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Szomorú vagyok, fáradt és most épp kicsit irigykedem is az ismerőseimre. Mindenki szuper helyeken nyaral a szerelmével, nekem meg se párom, se pénzem.
júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Még munkában vagyok, nem olyan zsúfolt a mai nap szerencsére,és annak is örülök, hogy ma péntek, hátra még az egész hétvége. Mostanában eléggé nyomaszt az egyedüllét, főleg esténként jön ez elő, de most (még) egész jól érzem magam.
júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!