Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni a múltat?

Hogy lehet elfelejteni a múltat?

Figyelt kérdés

A múlton rágódáson túl lépni?

Röviden annyi hogy voltak lehetőségeim amiket elszalasztottam vagy nem éltem vele. Ez kb régen több mint 10 éve volt, de időről időre előjön bennem és ostorzom magam emiatt. Ma már biztos másképp csinálnám a dolgokat mint akkor.


Ti nálatok nincs ilyen? Hogy eszetekbe jutnak régi dolgok és azokon gondolkodtok h máshogy is alakulhatott volna.

Hogy lehet az ilyet elfelejteni?


júl. 26. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Az kedvenc mondásom:

"Az élet egyszerű. Döntéseket hozunk, és nem nézünk vissza."

júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mindig van olyan döntéseknél hogy a vagy b legyen. Es ha valasztod az egyiket mindig lesz olyan hogy mi lett volna ha.


Nekem már van annyi önismeretem hogy en speciel tudom azt hogy vagyok olyan életképtelen ha A nem jött össze én tudom azt hogy B esetet is ugyanugy elbénáztam volna.

júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A múlt az ami már nem létezik. Ami előjön benned az csak is kizárólag benned létezik. Felelősség teljesen és tudatosan kell cselekedned a múltban tapasztaltak alapján, hogy a jövőben majd a mostani helyes cselekedeteidet tekintsd a múltadnak, amire már tudod, hogy támaszkodni fogsz.


"Életed végén azt bánod meg a legjobban, ha nem használod ki a jelen lehetőségeit."

júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A múltból tanulni kell. És fejlodni.
júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!