Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért? Pont én?

Miért? Pont én?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem, hogy nincs meg a motorom este ellopták. 1,5 éve ugyanoda parkolok mindig, de másfél év után elloptak. Ez volt a mindenem 2,5 éve megvolt. Ez az egy dolog volt az eletemben amit szerettem nagyon es szerettem csinálni is a motorozást nagyon sokat mentem. Most lett felújítva mindig vigyáztam rá sose hajtottam szét meg nem vittem rossz utakra. Most meg szétvan törve a kormanyzar rajta az idomok szetvannak bszva rajta az onindito is szétvannak ott vágva a drótok aztán a tolvajt utoljára egy Köves uton láttak ott is széthajtotta meg csattogott az alja is hallottak úgy ment vele szetbszta a teljesen felújított szép kis robogomat. Aprilia sr 50 amúgy ha valakit érdekel. Nyilván “csak” egy 50es. 300k kb de nagyon jo emlékek fűznek hozzá es sok helyre elmentem vele mindig kiszolgált. 5 éve most sírtam ujra őszintén fájdalomból. Pedig nem szoktam sírni sose. Nagyot csalódtam az emberekbe most is. Nyilván mindannyian gondolhatjuk hogy C type volt a tolvaj, mi más lenne. A rendőrségen tettunk feljelentést sok ismerősünk van mindenki keresi a motort kb 2-3 ezer ember. Remelem így meglesz de akkor is ha meglesz szétvan rongalva a felújított szép motorom meg ezzel jól kicseszik velem napokig nem lesz motorom aztán ujithatom fel napokig. Remelem sok pénzel megbüntetik az ilyen mocskos undorító embert. Nektek volt mar hasonló? Mi lett belole?

júl. 24. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
A motorozás veszélyes dolog, hagyd abba, talán ez volt az utolsó figyelmeztetés.
júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
miért pont te? és miért pont más legyen? sajnállak. de ilyet senki sem érdemelne meg
júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom hogy ez történt veled, tényleg. Az baromira elkeserítő lehet. Nem is nagyon lehet ezzel mit kezdeni, ha megvan a baj, akkor már nem lehet visszaforditani az időt.

Szurkolok hogy megtalálják legalább!

júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Csak egy újabb "apróság" aközül a sok ezer közül, amik mutatják milyen féreg kormányunk van, hogy az ilyen tetű bűnözőket támogatják (sok más egyéb bűn mellett), és téged vesznek elő ha esetleg megpróbálod visszaszerezni ami a tiéd.

Lehet itt jönni rasszizmussal meg előítéletekkel, de talán nem véletlen hogy a bűnözők 90%-a kb. ezek közül kerül ki, és semmi hajlandóságuk sincs a normális, tisztességes életre, az integrálódásra egy normális társadalomba. Csak a bűnözés meg a segély. Persze mindegyik szül 20 gyereket. Nem nagyon értem mi miatt kell ezt eltűrni, senki nem gondol bele ez hova fog vezetni?

Remélem meglesz a motorod, arra azért ne fogadj hogy az elkövető bármit is kap, "jááj biztosúr otthon vár a 20 puja", azonnal el lesz engedve szó nélkül.

júl. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Ne reménykedj!

Stílusosan Május 1-jén lopták el a vizsgára teljesen felkészített gépkocsinkat és már az első kontakt alkalmával kihátrált minden mögül az első rendőr a létük értelme mögül azzal, hogy azt már illegális bontókban sem fogják megtalálni!

Kis idő múlva jött is tömeges legyártásra és kiküldésre rendszeresített "határozat" a nyomozás megszüntetéséről.


Többek között ez az élményem is hozzájárultak annak idején ahhoz, hogy ilyen és ehhez hasonló dalokat irkáltam:


[link]

júl. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Miert pont te? Hat mert csak. Erre nincs valasz. De azert ettol joval nagyobb tragediak is megtortennek emberekkel, pl motorbalesetet szenved es toloszekbe kerul. Most gondolj arra hogy az miert pont nem veled tortent meg es hogy ugye milyen jo hogy nem pont te...
júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!