Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik lehet a legrosszabb...

Melyik lehet a legrosszabb halál az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
júl. 23. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Vízbe fulladás.
Vadállatok falnak fel élve.
Bent égni egy lángoló házban.
Szívinfarktust kapni.
Késelés
Lelövés
Fagyhalál
Halálra verés
Akasztás
Kiesni egy felhőkarcoló ablakán.
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor lehetne rá normálisan válaszolni, ha a válaszadók mindegyike megtapasztalta volna az összes halálmódot, amit itt felsoroltál. Elképzelni nem ugyan olyan , mint átélni. Mi a célod a kérdéssel?
júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Vadállat egyértelműen. Kegyetlenül fáj.


Vízbe fulladni semmiség, gyerekként is sikerült majdnem és csak picit égeti a tüdőt a víz de ennyi.


Pl a lángoló házban megfulladsz mielőtt megégnél, kb csak elalszol.

júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1


Nincsen semmilyen célom, csak depressziós hangulatbam vagyok, és ilyeneken gondolkodom. Sokat elmélkedem a saját halálomon. Ha pl. valemelyiket meg kellene tapasztalnom, melyik lenne a legrosszabb?

A legjobbat már tudom: fagyhalál. Ha választanom kellene, halálra fagynék, az nem fáj.

júl. 23. 17:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért kérdeztem, mert éreztem, hogy valami ilyen van a háttérben és ezért nem is nyomtam semmire és amúgy sem tudom melyik lehet rosszabb vagy jobb, mivel nem éltem át szerencsére még egyiket sem. Egyébként, ha lefagy a kezünk már az is fáj. Legalábbis nekem. Szóval nem hiszem, hogy annyira fájdalommentes lenne. De te tudod.
júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 retektorta ***** válasza:
100%
Többféle akasztás van, a longdrop pl. jó, mert kitöri a delikvens nyakát, és nem érez semmit. A fagyhalál szerintem csak részegen jó.
júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van egy könyv, ami azt írja le, hogyan halunk meg:


[link]


Bár, nem olvastam.

júl. 23. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
#3 Erre mérget nem vennék. Nagyon tud fájni pl az ember fügyülője -20°C-ban. Tapasztalatból írtam.
júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes könyvnek hangzik leírás alapján. Én elolvasom majd, ha lesz rá időm.
júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a felhőkarcolós, meg a pontos fejbelövés a legkíméletesebbek. A többi az nem egy pillanat és vége, tehát ezek közül a legrosszabb, amelyiknél a legtovább tart a kiszenvedés.
júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vízbe fulladás és halálra verés. Inkább égnék elfelé.
júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!