Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valójában nincs is meleg?

Valójában nincs is meleg?

Figyelt kérdés

Kezdek hozzászokni a 40-50 fokhoz. Nem is igazán zavar/nem terhel meg.


Ami valójában zavar az az izzadás. Bár szerintem ha leizzadok, az is valójában másokat zavar, nem engem.


Azért a tűző napon végzett munkákat én most hanyagolnám. Az már nekem is sok...


Szóval nem a meleggel van a baj, hanem azzal hogy augusztus-szeptember környékén mindenki kabátban lesz a 20 fokban. Váltakozik így nem lehet véglegesen hozzászokni.


Télen meg a 20 fok már túl meleg.


Nem lehet hozzászokni, folyamatosan változik...



júl. 16. 20:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Jesszus, én azt hittem ha megdől az eddigi melegrekord, akkor az egy objektív, vitathatatlan és cáfolhatatlan tény. Azon a napon xy fok volt a legmelegebb mért hőmérséklet. Úgy tűnik, hogy ma már ez is szubjektív. Nincs is meleg, jaaa, hogy mióta mérik még sose volt ilyen meleg ezen a napon? NEM BAJ, AKKOR SINCS OLYAN MELEEEEG, MEEE ÉN AZTAT MONDTAM!!!!!!!!!!
júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
5%
11 Ti melegutáló depisek dobálóztok mindig azzal, hogy “a hőérzete mindenkinek máááás😭😭😭”, azt sír a szátok azon, ha valakinek nincs melege a “legmelegebb” napon. Hát bocs, hogy én nem érzem szarul magam. Nyilván a kérdező nem azt írta, hogy 38-40 fok az nem meleg. Hanem hogy nem érződik vészesnek.
júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
12-es, igen, a hőérzete mindenkinek más. Ettől még nyilvánvaló tényeket - hogy mennyire hőség van - tagadni, hát, hogy finoman fogalmazzak, nem túl értelmes. Ugyanis hogy te jobban bírod a meleget, attól még meleg van.
júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

#12

Azért azt hozzátette, hogy tűző napon nem dolgozna... Úgy valóban nem vészes a 40 fok ha fürcsizel vagy légkondicionált helyen töltöd időd nagy részét... Ennyi erővel a -40 fok se rossz, ha bent vagy a jó meleg lakásban... De gondolom ti nagy ,,melegimádók" délben kapáltok a kertben a tűző napon, mert annyira imádjátok ahogy szénné égeti a bőrötöket. Biztos a napszúrást és a hőgutát is szeretitek....

júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Dehát nem is ezt írtam.


Hozzá lehet szokni meleghez. Meg a hideghez is...


Én a hideget választanám. Legalább nem izzadod ki a maradék vizet a testedből

júl. 16. 22:03
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

Én tegnap voltam így, olyan volt, mintha nem érne el hozzám a meleg. Valami testi derealizáció volt, vagy nem tudom.

Ma viszont megint érzem és jah, még mindig kva meleg van -_-

júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Van felesleges kabátom kérdező, ha nincs elég meleged.
júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Seila ***** válasza:
Nem kell annyira pánikolva túlozni.
júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem a meleget de az pár hét egy "kicsit" sok(k) volt! (a mai nappal)
júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te nem is vagy kérdező, csak már hozzászoktunk hogy állandóan jön egy ilyen kérdés és más kérdésekhez ilyen felfogású válaszok. Én már hozzászoktam, tehát nem is vagy. Majd ha ezentúl 10 ilyen kérdést írsz naponta, csak akkor fogunk érzékelni.
júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!