Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólsz az új magyarországi...

Mit szólsz az új magyarországi éghajlathoz?

Figyelt kérdés
A szakértők szerint ez a jelenlegi hőhullám mostantól teljesen átlagos júliusi-augusztusi időjárásnak tekinthető. Nagyjából 8-10 héten keresztül 32-40 fokos hőmérsékletre lehet számolni, a szeptember is jellemzően 25-30 fokos lesz.
júl. 12. 19:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
43%
17 # Alomvilág , a tetű politika a felesleges óraátállitást sem szüntette meg , szerinted a kertész a diszőrség a lakossag életmódjavitasa érdekli ? Melóhelyeken régen sem volt klima /fűtés 2 eve csak jobb helyen vannak . Annak semmi gaszna hogy filozunk mert a megoldás sosem acfejes fogja megtenni , hanem erdek mentén lesz még szarabb . Azt mondhatjak okecbezarunk 11-15 ig stb de az adobevetel hadzonkiesesvmiatt adót árat emelünk .
júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%
Alkalmazkodni kellene. Igaza van annak, aki a kajáról írt, nekem tavaly óta semmi bajom nyáron, előtte szarul ettem, nehéz kaja, sok nassolás, üdítők, stb. Tavaly tavasz környékén kezdtem el tudatosabb lenni és se a tavalyi, se az idei nyár meg se kottyan. Nem arról van szó, hogy júniustól szeptemberig senki nem ehet meg egy tányér pörköltet vagy pizzát vagy amit szeret, csak nem ezekből és hasonlókból kellene állni az egész étrendnek.
júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%

#15

Igazad van. Múltkor apa horgászni volt egy mesterséges tónál, és ahol tavaly a part mentén csodaszép nagy fűzfák voltak még, azokat most kivágták, hogy jaj a horgászok könnyebben tudjanak bedobni. 😡🤦 És most semmi árnyék a tóparton. Kell a hely, de a horgásznak még nem kell a fa nyújtotta árnyék.


Ezért tart itt a világ, mert a sok cég csak az önös érdekét nézi. Plusz a klímakonferenciára a politikusok a saját magángépjeikjel mennek..🤦🤷 A repülők pedig az egy légszennyezőbb gépek.


Én egyszerűbb megoldásra gondoltam, amire az egyénnek van ráhatása, pl. étkezés, ivászat, hidegzuhany. És ha már ezek megvannak, akkor akár a 40+-os fokokhoz is tud majd idővel alkalmazkodni.

júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
20 # Buta naiv beidomitott fogyasztó vagy , helyettem is legyen bűntudatod . Aztán egyél szárazságkedvelő gyúmölcdót termést , betörő frontokat nem fogja megkötni semmi .
júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy emiatt elköltözök a pitsába egy hidegebb országba
júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A klíma egy dolog, de nálunk még az is hatványozottan megvan problémába, hogy nemhogy tennének a helyzet ellen, hanem rontanak. Lásd ipari mértékű fa és erdőpusztítás, tarvágások. Igen, mostanra a nemzeti parkok, natura területek is, hajrá rendeleti kormányzás meg az emberek érdekét néző nemzeti kormány... A betonozás, térkőmánia pedig a ráadás. Meg hogy elfolyik a csapadékvíz a semmibe, meg az áradás is, szóval nincsenek víztározók se építve, meg úgy semmi ami az alkalmazkodást szolgálná. Rengeteg föld neres nagybirtokosok kezére került, ott is sokszor értelmetlen gazdálkodás folyik (már ha folyik), olyan fajta technológiával amiről már régóta kiderült hogy további szárazságot generál. Élhető zöld városok ilyen függőleges parkokkal meg aztán végképp sci fi nálunk, még a meglévő parkokat is kivágják sokszor, meg a régi védett fákat. Szóval nálunk ez különösképpen nehéz menet lesz.
júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26# Víztároló csak költség , a friss esöviz taplal az allott meg a folyóviz árt . Nem csatornaba kell meg folyóba terelni ha lezudul esik hanem termőföldekre árterre hipogy beigya több rétegben . A politika egy fos mert barmilyen befektetö lefizeti barmire , és luxusban él , neki nem érdeke a közügy .
júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én szeretem a meleg időt. De amúgy hiába nyafogunk, el kell fogadni, hogy ilyen meleg van/lesz. Hozzá lehet szokni.
júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!