Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annak mi lehet az oka hogy...

Annak mi lehet az oka hogy néhány nő sokkal szebb 20 felett, mint tinédzser korában?

Figyelt kérdés
Nemrég nézegettem egy 30-as ismerősöm régi képeit, a képeken lehetett olyan 15-16 éves vagy több és ott nem volt olyan szép mint most. Az arcvonásai kicsit másabbak voltak, meg nagyon vékony is volt. Lehet az is benne van hogy ma már sminkel, de nem sokat.

júl. 7. 14:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Másnál is tapasztaltam ilyet
júl. 7. 14:01
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenki szebb 20-30 évesen, mint 15 évesen, amikor gyakorlatilag még gyerekek, gyerek arcvonásokkal. Nyilván ez alól kivétel, akivel valami drasztikus történik, lezüllik, hízik 30 kilót, stb.
júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Addigra megtalálja az ember a stílusát. Hogy mi áll jól, milyen fazonokat, színeket, frizurát érdemes hordani, nem csak az aktuális divatot követni gondolkodás nélkül.
júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Az én középiskolás osztálytársaim most kb. 33-tól felfelé mind rosszabbul néznek ki. Sokkal . Van amelyik kész katasztrófa.
júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes tendencia.

Az anorexiás csinibaba osztálytársaim most kezdenek el szemüveget hordani, hízni.

Engem anno pápaszemesnek csúfoltak, leszólták az ódivatú ruháimat, és éveken keresztül zaklattak, mert nem voltam csontsovány.

Közben kivizsgáltattam magam. Rájöttünk olyan betegségekre, amik örökletesek, és amitől nem tudtam a hagyományos módszerekkel lefogyni. Mivel nem szégyelltem hordani a szemüvegemet, az évek során ebből is meggyógyultam. Mára tökéletesen látok, és egyáltalán nem kell.

Az ódivatú alter / hippi öltözködésem meg most kifejezetten menő a fiatalabb Z generáció körében. A csodámra járnak, és megdicsérik, hogy mennyire jó stílusom van.

júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Nos: Az én hölgy ismerőseim nagy százaléka pedig nagyon sokkal csinosabbak mint voltak fiatalabb korukban.
júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

Úgy érted hogy fiatal korukban szebbek voltak?

júl. 7. 14:32
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Úgy értem ahogyan leírtam: Most sokkal csinosabbak mint fiatalabb korukban voltak.
júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Most kezdem áldani az eget, hogy nem ültem fel olyan hülye trendekre, mint a bőrradírozás, szolizás, extrém vékony szemöldök, platinaszőke haj, amitől leég az egész fejbőr.
júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tinédzserként mindenki idősebbnek és műbbnek akar tűnni, mert ebben látják a komolyan vehetőség és a felnőttség kulcsát.

30 körül viszont már újra fiatalosabbak akarnak lenni. “Mindent megélt” szövetekkel, szanaszét vándorolt töltőanyagokkal és rákvörös szolis bőrrel viszont ez nem fog összejönni, és lehetetlen azt a friss bájt visszavarázsolni.

júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!