Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hozzatok is bemennek mindig...

Hozzatok is bemennek mindig ilyen kis tablaval, vagy cetlivel, hogy haldoklo kisgyerekeknek adakozzatok?

Figyelt kérdés

Tehat van egy boltunk, es mar hetente jelennek meg itt emberek, hogy nagyon sulyos betegsegben szenvedo gyermekeknek gyujtenek adomanyt. Nos nem tudom hogy alljak ehhez az egeszhez. Kicsit pofatlansagnak tartom, hogy bejonnek, mert tudjak, hogy helyhez vagyok kotve, es folyamatosan nekem kell “szrul” ereznem magam egy haldoklo gyermek miatt. Ez mar komolyan olyan, mintha valami subscription lenne, amit folyamatosan meg kell ujitani, es kopogtatnak folyamat, hogy itt az ideje haldoklo gyermekek reszere adakozni. Parszor adtam, de persze, hogy megfordult a fejemben, hogy kamu az egesz, de ugy voltam vele, hogy hatha nem, es valoban tudtam segiteni egy kave araval. De most, hogy mar a heten 2x megjelentek, es multheten is, igy mar elegge gyanakszom, hogy ezek igazabol egy csapat, es valami full kamu sztorikkal allnak elo, hogy ne “koldulni” kelljen. De ha van valosagalapja, akkor is pofatlansag.



Kerdes: titeket is betalalnak ilyenek?


júl. 5. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ember, én már huszonöt vagyok de eskü mióta az eszemet tudom, tudom hogy ezeknek semmit nem adunk...hogy nem áll össze valakiben legalább negyed évszázad alatt sem a dolog?
júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezek mind csak pénzt akarnak ki csikarni a jó hiszemu emberekből
júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!