Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha egész nap köntösben...

Ciki ha egész nap köntösben vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Nyáron szabadságon vagyok, mert suliban dolgozok. Olyan fáradt voltam tegnap még, hogy úgy gondoltam köntösben leszek egész nap, úgyse kell sehova mennem meg nem is jön senki hozzám. Ez ciki vagy másnál is van néha ilyen nap?

#Otthon, pihenés, köntös,
júl. 3. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne ciki? Én sokszor meztelenül vagyok otthon ilyen melegben, akkor most ássam el magam? :D
júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Antiszociális lény ***** válasza:
89%

Nincs meleged köntösben???

Jesszus, megsülnék. :D

Egyébként meg nem ciki, ki látja mégis?


Én sokszor hogyha otthon vagyok és meleg van akkor csak egy rövidnadrág van rajtam.

júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
82%
Egész nap egy szál bugyiban vagyok. Nyár van, jó idő.. én sem megyek, hozzám sem jönnek. Nem lát senki.
júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Abban vagy otthon, amiben jól esik!
júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Én meg pucér vagyok, nincs itthon klíma, és csak a padlón fekve bírom elviselni a kánikulát. Kit érdekel? :D
júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Én pizsibe vagyok, most hol legyen “csövesbe” az ember, ha nem otthon, ahol max a család látja. Nincs semmi gáz a köntösben én télen vagyok sokszor.
júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, úgy vagy otthon, ahogy csak akarsz, ahogy neked kényelmes. Én nem szeretek köntösben lenni, nekem az nem kényelmes, max nagyon régen iskolás koromban volt ritkán hogy abban maradtam fürdésig.
júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Én is pucéron vagyok itthon.
júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Otthon úgy öltözködsz ahogyan akarsz, nehogy már sima otthon tartózkodás idejére is kiöltözzön valaki, főleg ha nem vár senkit.

Én otthon mindig is elengedtem magam ha tudom hogy egyedül vagyok vagy max a családdal. Én nyáron melegbe kisnadrágba és bő pólóba szoktam lenni, vagy fürdőruhát veszek fel. De ha épp meztelenkedni támad kedvem akkor meztelenkedek és be van készítve egy hosszú ruha amit gyorsan feltudok kapni ha valaki csenget éppen vagy ki kell mennem.

júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Otthon abban vagy, ami jól esik, ami kényelmes.

Hébe-hóba nekem is van 1-1 ilyen "köntösös" napom, jól tud esni :D

júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!