Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes ezért írni az exemnek?

Érdemes ezért írni az exemnek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk már több mint 2 éve, ami miatt nagyon sokáig haragudtam rá. Viszont tudom, hogy nem jogosan. Ő egy jó ember, csak nekem fájt és nem tudtam igazán elfogadni, ezért rossz embernek tüntettem fel magamban. Le is tiltottam, miután próbált kapcsolatot felvenni velem barátkozás céljából. Emiatt szeretnék neki írni, hogy megnyugtassam a saját lelkiismeretem, leírni röviden ezt a dolgot. De nem tudom, hogy van-e értelme. Talán ha más miatt nem, magam miatt lenne, de lehet hogy totál felesleges és enélkül is magamban meg lehet "bocsátani".
júl. 1. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom. Ideje lenne elfelejtened.
júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj. Inkább lépj tovább, ismerkedj.
júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint az esetek nagy részében nincs értelme baráti kapcsolatot fent tartani az exel (ha csak feltétlenül nem köt össze valami, vagy valaki).
júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz írhatsz neki, de már nem sok értelme van.
júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy írj neki!!!
tegnapelőtt 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kétéve szakítottatok és te még mindig rajta kattogsz. Ideje lenne túllépni rajta.


Megjegyzem, hogyha az exem kétév után előkerülne a semmiből nagyon nevetnék, aztán elküldeném a francba, hogy lehet leszállni rólam.

tegnapelőtt 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Tehát ő jó ember, de te mégis haragudtál rá és letiltottad. (talán g_ci voltál, de nem voltál hajlandó elismerni se) és most is sz_rsz arra, hogy miket okoztál benne ezekkel, de kicsit zavar téged, hogy szemét voltál és magadat, meg a lelkiismeretedet akarod megnyugtatni, rendbe tenni... hogy ő vele mi van, mi volt, mi lesz, mi hogy esik... hát az nem érdekes.... csak te


f_sza


és akkor még mi mennyi dologról nem tudunk

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!