Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen természet hangokat...

Milyen természet hangokat tartotok rendkívül hangulatosaknak?

Figyelt kérdés

Bármilyen évszak és bármilyen táj (esőerdő, préri...) megfelel. Lehet állathang is vagy egy időjárási jelenség hangja.


Deee nem zenékre vagy dalokra vagy relax zenékre vagyok kíváncsi. És a város hangja sem felel meg.



júl. 1. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A mi házunktól kb. 700 m-re van egy nagy tó. Minden évben tavasszal, április-május környékén, amikor előjönnek a telelő békák és nászkórusba kezdenek, azt az időszakot nagyon imádom. Este kifekszem a ház elé a csillagos ég alá (falu, koromsötét az égbolt, semmi fényszennyezés, semmi egyéb hangszennyezés) és órákig képes vagyok hallgatni a békakórust, tücsökciripeléssel karöltve. Imádom!

A távolból nem ilyen kecskebéka brekegésnek hallatszik a nászdal,

https://www.youtube.com/watch?v=ys3zS_KsOpQ

hanem az egész összeáll egy nagyon hangulatos, kellemes szimfóniává, valami ilyesmivé:

[link]

Én nagyon szeretem, nagyon megnyugtat.

júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csendes eső kopogását szeretem hallani.
júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további hozzászólásokat! És az élménybeszámolót is. Jó volt olvasni. :)

Nekem rendkívül tetszik a youtube-os link, csak kár, hogy 10 órás, de majd rákeresek rövidebb változatokra.

tegnapelőtt 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!