Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, rá kellett volna...

Lehet, rá kellett volna mosolyognom az évfolyamtársamra?

Figyelt kérdés

Nyári szünet van ugyan az egyetemen, egy dolog azonban mégis foglalkoztat, pontosabban inkább valaki, egy évfolyamtársam, akivel szünetekben, a folyosón, a büfében, sőt egyszer észrevettem, hogy előadáson is nézett engem. Akkor egyszer felderengett bennem, hogy talán azért nézhet-e, mert felkeltettem a figyelmét, de aztán ezen a nézésen túl semmi egyéb nem történt, úgyhogy néztük tovább egymást. Így utólag visszagondolva viszont lehet, hogy tetszhettem neki és rá kellett volna mosolyognom. Lehet, nem akart volna tőlem semmit, de akkor is, egy esély…

Szóval fiúk, mikor néztek egy lányt egy egyetemi környezetben a folyosón és a többi felsorolt helyen? Lehet én voltam nagyon bamba és nem esett le tantusz? Már mindegy, de a jövőre nézve ezek hasznos infók lennének!



jún. 30. 03:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%

Tessék kezdeményezni és mosolyogni.Bátorság!

Egyszer élünk!

jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Le kellett volna szólítanod.


Én nem vagyok egy bátor ember, nagyon nem. De velem is volt ilyen, hogy már annyira feltűnően nézett, mosolygott rám meg mindig lelkesen köszönt amikor meglátott, hogy elkezdtem vele beszélgetni aztán az lett belőle, hogy összejöttünk.

jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rám nem mosolygott és nem is köszönt, csak és kizárólag nézett. Nem tudom, ez mennyire egyértelmű jel.
jún. 30. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetekben, amennyiben szimpatikus számomra a srác, visszamosolygok/rá mosolygok, és figyelem a reakcióját. Akkora bátorságom nincs, hogy kezdeményezzek.
jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, hát akkor mesélek.

Igaz, 35 éve történt, az ELTÉ-n. Hasonló helyzetben, mikor már hetek óta "bámult", nézett, óvatosan megfigyeltem, hogy tényleg engem néz-e, vagy csak bámul és a látóterébe kerültem. Mert volt rá eset. :-D

Na, szóval, valóban engem nézett, konkrétan. Végül odamentem hozzá, jó szélesen rámosolyogtam, és megpördültem előtte, s megkérdeztem: van rajtam valami furcsa, hogy ilyen kitartóan nézel? Kiszakadt a cipzárom, rojtos a szoknyám? :-D

Kerek szemek, meglepődött, pirult, aztán elnevette magát, s elkezdődött egy laza, jópofáskodó, flörtölő beszélgetés. Végül nem jártunk, de mái napig nagyon jó haverok vagyunk.

Itt a vége, fuss el vége.


Szóval a tanulság: vágj bele derűvel, mosollyal, te vagy fölényben, ha kezdeményezel szegény bambagyereknél.

júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!