Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félvérnek vagy magyarnak...

Félvérnek vagy magyarnak neznek az emberek ha kek kontaklencsem lenne megjobban azt hinnek hogy magyar vagyok?

Figyelt kérdés

Vilagosbarna a szemem. Vagy azt mondjak hogy nem latszik rajtam hogy roma vagyok vagy azt hogy felvernek gondolnak, de sosem mondjan hogy ciganynak neznek.

Ha kek kontaklencsem lenne teljesen azt hinnek magyar vagyok?


jún. 28. 18:59
A kérdező szavazást indított:
Nem vatozna semmi
Magyarnak neznenek
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

A kutya nem nézné a szemed.


Egyébként a magyarok 99%-a barnaszemű.

jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amugy nem azert kerdezem mert magyarnak akarok tunni, csak valtoztast akarok a kulsomon es hajat festeni nem merek ezert marad a kontaklencse, de nem tudom akarom e hogy ne latszodjon rajtam a szarmazasom, vagy egyaltalan latszodna e hogy cigany vagyok ha kek lenne a szemem, mivel igy is azt hiszik felver vagy magyar vagyok.
jún. 28. 19:02
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nekem a szem nagyon fontos, en nezem.

Es amugy a ciganyok legtobbje barna szemu nem kek.

jún. 28. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek szőke, kék szemű cigányt is. Bár nem látszik rajta, csak ő maga mondta, hogy az.

Furcsa, hogy hajat festetni nem mersz, kontaktlencsét viselni meg igen. Sokkal komolyabb veszélyei vannak a kontaktlencsének. Rendkívül ritka, de károsíthatja a szemet, fertőzést, sérülést okozhat, legrosszabb esetben akár vakságot is. Ráadásul nem lehet hosszútávon egész nap, minden nap viselni, nem lehet bizonyos helyzetekben viselni stb.

jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Orban egyik naprol a masikra valtott barnarol szurke szemre. Ettol szerinted kevesbe cigany?
jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!