Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők nagyrésze miért ilyen...

Nők nagyrésze miért ilyen szánalmas kígyó?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom észrevettétek-e, de az utóbbi időben, főleg a 18-30 közötti korosztályban a nőknél nagyon trendi lett, hogy a social médiában a nők képei, videói alatt folyamatosan megy ez a "felszopkodás" a többi nőtől pl. "slay queen 😍" "slay hot girlies" magyarul is "gyönyörűség" "bombanő" "jajj érted leszbikus lennék" stb, de mikor élőben, személyesen meglátnak egy szép-csinos, neadjisten náluk szebb nőt, legyen az ismerős vagy ismeretlen, egyből megy a pofavágás, bunkó lekezelő stílus, instant kibeszélés, hátbaszúrás, pletyka terjesztés stb.



Az ilyen nők nem érzik magukat gáznak és szánalmasnak?



jún. 27. 15:40
1 2
 11/15 Senior Séf ***** válasza:
79%
Amelyik nő távol van,tehát nem potenciális vetélytárs, azt nyugodtan lehet dicsérni.
jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3%

Ezek ilyen amerikai filmekből importált sztereotípiák. Nem mondom, hogy sosem fordult még elő hasonló, de a gyakori néoe hajlamos a leggagyibb amcsi tinifilmek toposzait összekeverni a valósággal.


Sem középiskolában, sem egyetemen, sem munkahelyen nem tapasztaltam, hogy a nők jobban furnák egymást, mint a férfiakat vagy mint a férfiak a nőket vagy bárki bárkit bármilyen egyéb felállásban.

jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezer éve ez megy a lányok körében de én észrevettem hogy a fiúk is ilyenek sokszor. Hogy ezaz teso kemény vagy jaj de vagány. :D ez ilyen "szociális trükk" hogy a saját nézeteiket, életüket megerősítsék egymás által. Függnek a külső megerősítéstől, és megadják egymásnak, így kölcsönösen előnyös nekik.


Nyilván az én értekrendem szerint szánalmas, de hát ebben a fejlődési szakaszban vannak. Ez kell nekik, nem tudnak egy belső önbizalmat építeni.

jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Korábban is ilyenek voltak, csak ma már fekete övesek lettek.
jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A barátai ""feljogosultak", hogy nézzenek ki jól", akár jobban mint ő, de aki nem a barátnője, az hogy meri??!!" (Hogy jól/jobban néz ki nála.)


Remélem, az a jelentős rész, aki ilyen, az összesmindenkinek a 100%-nak 20%-a alatt van.

jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!