Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők nagyrésze miért ilyen...

Nők nagyrésze miért ilyen szánalmas kígyó?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom észrevettétek-e, de az utóbbi időben, főleg a 18-30 közötti korosztályban a nőknél nagyon trendi lett, hogy a social médiában a nők képei, videói alatt folyamatosan megy ez a "felszopkodás" a többi nőtől pl. "slay queen 😍" "slay hot girlies" magyarul is "gyönyörűség" "bombanő" "jajj érted leszbikus lennék" stb, de mikor élőben, személyesen meglátnak egy szép-csinos, neadjisten náluk szebb nőt, legyen az ismerős vagy ismeretlen, egyből megy a pofavágás, bunkó lekezelő stílus, instant kibeszélés, hátbaszúrás, pletyka terjesztés stb.



Az ilyen nők nem érzik magukat gáznak és szánalmasnak?



jún. 27. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Hány éves vagy?
jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Jaj, ez annyival egyszerűbb ennél: az ismerőseiket, akiket kedvelnek, felszopkodják, az idegenekre meg fújnak. Nincs ebben semmi extra.
jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 De ezt a felszopkodást nem csak ismerőseikkel csinálják, hanem influencer, "TikToker" nőknek is írogatják akiket személyesen nem is ismernek
jún. 27. 15:47
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanazért, amiért a férfiak azt írják egymásnak, hogy "ezt elkaptad bratyesz" "jól nézel ki öcskösöm" stb, a való életben pedig azt nézik ki a magasabb, kinek van nagyobb izma, stb.


Versengés, ki az erősebb, jobb, szebb, őskor óta benne van az emberben, ösztön.

jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
nem vettem észre...
jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Életemben nem tapasztaltam ilyet.
jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyeneket is csak a magadfajta veszi észre és nagyítja fel.
jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 jpeacefuler ***** válasza:
51%
Hát nem egyszerűek a nőneműek, az biztos. Szeretem, meg tisztelem őket, viszont sokszor elküldeném némelyiket melegebb éghajlatra. De lehet, hogy fordítva ők is így gondolják a férfiakról. No mindegy is, az ellentétek vonzzák egymást és így lesz kerek meg szép az élet.
jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Én sose láttam még ilyen felfele nyalást magyartól.
jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
maga a satan
jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!