Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura,hogy hiányoznak a Covid...

Fura,hogy hiányoznak a Covid intézkedések és pozitívan tekintek arra a korszakra?

Figyelt kérdés

Én akkortájt végeztem az egyetemen.Utána egyből home officeban kezdtem a munkában.

Nekem az a rész tetszett, amikor már volt online oktatás meg home office.De, még kijárási tilalom nem volt és az éttermek is nyitva lehettek.

Én szerettem azt az időszakot, olyan nyugalom volt.Pozitív, megnyugtató érzés visszatekinteni rá.

Persze, az nem volt jó,hogy sokan betegek lettek, meghaltak, de más tekintetben jó volt a Covidos korszak.


Azóta sajnos a homee officet visszavették két napra, ami miatt munkát nézegetem az állásokat.



jún. 26. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg inkább introvertált típus lehetsz, nem igényled az emberek társaságát.
jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Jól mondja az 1#. Szerintem is jó volt e téren az az időszak.

Én is intro vagyok:).

jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a csend és a nyugalom hiányzik abból az időből.
jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Bármilyen betegen is hangzik, én imádtam. Nem volt tömeg, kijárási tilalom stb.. egyszerűen élveztem.

(Szerencsére senkimnek nem esett baja)

jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Milyen jó is volt, mikor nem tudtad egy üzletről, hogy zárva van-e covid intézkedések miatt és az is feletébb jó volt, hogy a rohadt melegbe maszkban kellett megpusztulni és az tetszett a legjobban, hogy haza kellett menni este 8 kor, mert különben megbüntettek.


Introvertáltság ide vagy oda, aki szerint ezek a világi baromságok jók voltak azzal nem tudom mit kellene.. növesszen agyat. Engem csak idegesített az egész covid, egyedüli jó az volt benne, hogy kevesebb ember mászkált, de azon kívűl semmi.


Nekem nem volt home office sem, mert nem lehetett. Végig dolgoztam.

jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem hianyzik. Baromira élveztem hogy csak en setalgattam egy 70 ezres varos setalo utcajaban.
jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Az nem fura hogy szeretnél nyugodtabb, lelassultabb életet, ahol nem zsúfolt a város, és az se annyira fura (pláne a modern világban) ha nem akarod sokat elhagyni a lakásodat, az viszont gyerekes, hogy hiányzik az a konkrét időszak.

Sok embert tett tönkre az a karantén - ha más nem, a megélhetésük ment a levesbe.

Ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor a gyerekek örülnek, amikor télen tükörjég van, mert juhuuu lehet rajta csúszkálni, és isibe se kell menni, a felnőtteknek viszont baromi rossz ez az egész, mert nem állhat le teljesen az élet; nekik attól még vezetni kell az utakon, plusz mi van, ha valakit pont akkor kéne sürgősen a kórházba vinni, meg ilyenek.

jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Duke81 ***** válasza:
28%
Egyedül az a kibírhatatlanul rengeteg turista hiánya volt jó akkoriban. Sok undorítö, hangoskodó, részeg szukafattya nem lépte át szent országunk hatarait, otthon maradtak a g@!be!
jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Na idetaláltak a fidesz szavazók. Sok retard covid párti szutyok.
jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
71%
De jó is volt mikor délelőtt 11 órakor , kiküldtek az üres szuper marketből, és nem tudtam gyümölcsöt venni a beteg gyerekemnek, hogy beküldjem neki a kórházba. Meg a kibacott félelem mikor 5 ismerősöm is meghalt és fostam hogy a 83 éves öreganyám is megfertőződik. Semmi pozitívat nem tudok belelátni.
jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!