Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz olyan szerintetek,hogy...

Lesz olyan szerintetek,hogy valakik ráállnak a betétdíjas palackok felvásárlására?Vagy már van?

Figyelt kérdés
Tehát például akiknél rendszeresen sok összegyűlik,de nem akrnak bajlódni a viszaváltással átadják modjuk 20-25 Ft-ért olyanoknak,akiknek van idejük ezeket visszaváltogatni.És akkor így valamilyen szinten mindenki "jól jár".

jún. 25. 05:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lesz ilyen. Ha valaki lusta visszavinni a palackokat vagy nem akar bajlódni velük az kirakja a kuka mellé és valaki majd elviszi.
jún. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Miért járna jól? Összegyűlik, bemész a piacra, bedobálod és visszakapod a pénzedet. Micsoda hülyeség ez?!


Míg nem tettek tönkre minden az eu multijai, országszerte működött. Minden üzlet köteles volt visszaváltani egy különmpultnál.

A Skála Áruház parkírozójában külön bódé volt, ahol váltották. Aztán jött a teherautó és vitték vissza a gyártósorra.


Párhuzamosan az is működött, hogy amikor mentél sörért, üdítőert, vitted az üreset, a teleüvegből meg levonták az árát. Ez volt a csereüvdg.


Párizsban úgy működött, hogy visszavidd az üveget, a liter sör is 2 Franc volt, meg az üvegbetét is.


Nem volt üvegpazarlás az iparban, nem volt a mérhetetlen műanyagpalack-invázió a világon.

jún. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem. Akit annyira nem érdekel a dolog, hogy pár palackot bedobáljon a bármelyik áruházban megtalálható automatákba, az azzal sem fog bajlódni hogy másoknak gyűjtögessen.
jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lakótelepi lakásban lakom. Számomra az a legnagyobb probléma hogy nincs hely a lakásokban ahol gyűjthetném a palackokat összenyomás nélkül. Ha már gyűjtöm a sörösdobozokat akkor nem fogom féláron eladni.


A magyar-skót meccset 4 haverommal nálam néztük. Kb 25 doboz/palack maradt a lakásban. Másnap visszavittem a Lidlben. Tehát nem a lustaságommal van baj hanem csak a helyhiánnyal.

jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is kevés a hely. Szóval nem lesz gyűjtőgetve. Főleg nem másnak.
jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kidobják, a ciguk meg kikukázzák. Nálunk már így megy
jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Aki nem tudja hol gyűjteni, az a teli palackokat hol tárolja?
jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már ráálltam. Suliban dolgozom szemétszedő is vagyok, úgyse fognak vele foglalkozni majd én összeszedem, már most is napi szinten jópárat találok pedig már nincs is kölök bennt.
júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Felvásárlás ha nem is, de akik olyan helyen dolgoznak, vagy hozzáférnek a szelektív tárolóhoz, ott jó kiegészítés.

Én 4 műszakban dolgozom egy multinál, 14-16 napot egy hónapban, ezek a napok most már 2. hónapja hogy naponta 2000-3000 forint környékén hoznak hasznot, ehhez csak kicsit pofátlannak kell lennem, és belenézni a tárolókba. Ami nehézséget okoz az átmeneti tárolás, egy nagy zsák 3 nap alatt tele van, ehhez jön az itthoni göngyöleg is.

júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es, milyen szelektív tárolókról van szó?
júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!