Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a 72 órás izzadásgá...

Mi értelme a 72 órás izzadásgátló dezodornak?

Figyelt kérdés
Ha valaki van annyira igényes magára, hogy izzadásgátlót használjon, az azért szokott fürdeni 24 óránként egyszer, és akkor úgyis lemossa.

jún. 24. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%
Turaztal mar, nyuszika, sator a hegyormon, megvan?
jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

4

A desodor és izzadásgátló alatt ugyanzt értjük. Ugyanaz a termék egyszer izzadásgátlónak, egyszer desodornak van nevezve. És a kérdező nyilván a szokásos deóra gondolt, stift, golyós változatban.

A spray, amit szerintem te nevezel desodornak, azt isa fürdés után kell használni. Ha már valaki büdös, azon az már nem segít, csak tovább ront a helyzeten.

jún. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan munkák, ahol ha nem is 72 óráznak, de a 48 óra alapból adott és nincs fürdési lehetőség. Amúgy nálam egyik se bírja fél napig se nyáron. Pedig golyósat ée sprayt is használok egyszerre
jún. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szolovjov ***** válasza:
51%
A fene fürdik minden nap. A bőr az immun rendszer első bástálya. Minden nap megbontani a természetes savköpenyt felelőtlenség. Ráadásul elbuksz 24 órát a dezodorból is.
jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%

"Nincs igazad ötös, én voltam cserediák Németországban, családoknál laktunk."


Nyilván sokkal általánosabb képet kaptál a németekről, mint én 15 év ittélés alatt, amiből évi átlag 6-8-napot vagyok magyarországon.


Szerintem valszeg inkább valami igénytelenebb embereknél lettetetk elszállásolva, ugye magyarországon ilyen nincs.. ja de.


Amikor olyan helyen dolgoztam, a karbantartók zuhanyoztak minden műszak végén, nyilván gondolom otthon már nem kellett nekik mégegyszer.


Most hogy irodában vagyok, nem látok ennyire rá, de nem érzek szagokat. Egy igénytelen tanulatlan (lehet összefüggés a kettő közt) kollégám van a kb. 30-ból, de az abban nyilvánul meg, hogy percenként szipog izomból, és qva idegesítö.


Pont az a vicces, hogy a cégcsoportban volt egy magyar öreg menedzser, aki néha jött, őt hívtuk egyruhás ...(ide a neve jön)-nak, mert mindig ugyanabban a zakóban volt, és olyan szaga volt, mint egy csövesnek.

jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!