Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a 72 órás izzadásgá...

Mi értelme a 72 órás izzadásgátló dezodornak?

Figyelt kérdés
Ha valaki van annyira igényes magára, hogy izzadásgátlót használjon, az azért szokott fürdeni 24 óránként egyszer, és akkor úgyis lemossa.

jún. 24. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Valamivel el kell adni.
jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 47. ***** válasza:
77%
Olvass utána, hogy pl. németek, franciák, amerikaiak hány naponta fürdenek. Meg fogod érteni a 72 órát 😁
jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

"Ne fürggyyééééééééé' le!"

Uff!

jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Az “izzadásgátló” és a “dezodor” nem ugyanaz. Az izzadásgátlót közvetlenül fürdés után kell felkenni, és szó szerint az a funkciója, hogy gátolja az izzadást (nyilván nem 100%-ban, de kevesebbet izzadsz tőle). A dezodort már akkor fújja fel az ember, ha izzadt, és el akarja nyomni a szagot. Persze többnyire reggel vagy indulás előtt dezodorozunk, de ha este zuhanyoztunk előtte, akkor nyilván izzadtunk már valamennyit az éjszaka folyamán is.

Ha a 72 órás dezodorra gondolsz, az valóban érdekes, hogy mégis kinek jó, hiszen ha 72 órája nem fürödtél és/vagy dezodoroztál, ott már minden mindegy. :D

Szerintem is leginkább marketingszöveg, esetleg valamennyi különbség van a tartósságában/erősségében (tehát pl. kikísérletezték egy random laborban, hogy az egyiket pár órával később is lehetett nyomokban érezni, vagy ilyesmi, de most csak találgatok).


Az a tapasztalatom, hogy azt, hogy mi van a flakonokra írva nagy betűkkel, azt kb. le kell sz*rni. Én pont ma a hajpakolásokon égtem ki, hogy ugyanabból a márkából három különböző színű termék teljesen ugyanazt csinálta, és pontosan ugyanazokat az összetevőket tartalmazta, az erőssége is ugyanaz volt (tehát tényleg MINDEN), csak picit más fantázianeve volt, és más színű tégelyekbe volt rakva. És a legjobb az egészben, hogy az egyik 1000 Ft-tal drágább volt.

jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

"Olvass utána, hogy pl. németek, franciák, amerikaiak hány naponta fürdenek."


Igen, mert a buta szittyamagyar nem érti mi a különbség a fürdés és a tudolás közt. Potosabban érti, csak mi nem választjuk olyan élesen el, mint a németek. Nekünk zuhanyzás=fürdés, a fürdés szintén fürdés. Nekik zuhany = szigorúan duschen(tusolás), fürdés = szigorúan baden(fürdés).


Amikor a német azt mondja, nem fürdök, az azt jeletni, hogy nem döglik a kádban, hanem tusol. Ezt a buta mindentjobban tudó magyar vendégmunkás leegyszerüsíti a maga primitív szintjére, és úgy veszi, hogy egyáltalán nem tisztálkodik.


Akkor jöttem rá, amikor beszélgettünk németekkel, és az egyik meséli, hogy szombatonként befekszik a kádba, és fél délelött ott döglik, neki az a wellness.

Erre a másik mondja, hogy ö egyáltalán nem fürdik, ha nem lenne az asszony, akkor a kádat ki is venné, mert csak tusol.

jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Izzadást gátolni egészségtelen, - a szervezetedet a külső ingerekre adott természetes válaszában, működésében gátolod vele, amiért t idő múlva így vagy úgy, de be fogja nyújtani a természet a számlát!

Több értelme van az adottságokhoz igazodóan öltözködni, rendszeresebben tisztálkodni. Hosszútávon olcsóbb is, mint később kuruzslókhoz futkározni!

jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Nincs igazad ötös, én voltam cserediák Németországban, családoknál laktunk. Maguktól 3-4 naponta mentek zuhanyozni. Mikor 2 nap után, mi nyafka magyar gyerekek jeleztük, hogy lenne igényünk egy fürdésre, értetlenkedve azt válaszolták, hogy de hát holnap uszodába megyünk együtt, minek addig fürdeni?
jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Én csak osztrákokkal dolgoztam, hát elég szagosak voltak, és nem fizikai munkát végeztek.
jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
#2 mondjuk Amerikában (ha ez alatt az USA-t érted) pont hogy mindenki zuhanyzik napi szinten
jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

"Olvass utána, hogy pl. németek, franciák, amerikaiak hány naponta fürdenek."


Vannak német rokonaink, ismerőseink. Naponta fürdenek. És a magyarok sincsenek a helyzet magaslatán. SZállj fel bármelyik BKK járatra ebbe a nyári melegben.

jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!