Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis hogyan vetethetném fel...

Mégis hogyan vetethetném fel magam egy munkahelyre? Saját önmagamért soha sehova nem fognak pláne több jelentkező közül

Figyelt kérdés
Úgy gondolom amúgy, hogy a többiek akiket látok jelentkezni, hogy ők sokkal jobbak, mint én. Soha sehol nem értem egy favatkát sem. De protekcióm meg nincs, úgy minden sokkal könnyebb lenne, mert magamért soha nem fognak felvenni.
jún. 24. 19:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9: Sajnos neked van szükséged az állásra, nem pedig nekik rád. Mást is választhatnak, és olyat választanak, aki nekik szimpatikus. Ha nem nyered el a szimpátiájukat, akkor nem fognak felvenni. Hiába jártam heti egy-két állásinterjúra, két év alatt nem vettek fel. Nem tudtam ezekről a szabályokról, nem tartottam be őket.
jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11, köszönöm hogy megértel.
jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!