Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis hogyan vetethetném fel...

Mégis hogyan vetethetném fel magam egy munkahelyre? Saját önmagamért soha sehova nem fognak pláne több jelentkező közül

Figyelt kérdés
Úgy gondolom amúgy, hogy a többiek akiket látok jelentkezni, hogy ők sokkal jobbak, mint én. Soha sehol nem értem egy favatkát sem. De protekcióm meg nincs, úgy minden sokkal könnyebb lenne, mert magamért soha nem fognak felvenni.
jún. 24. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a kérdést én is követem.
jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni kellene valami ritka szaktudást.... és akkor igen is kellenél.

Nem csak várni kellene a sültgalambra...

jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyárba bárkit felvesznek.
jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az állásinterjú alatti viselkedésed miatt. Lehet, hogy a ruházatod miatt. Lehet, hogy észlelik, hogy kényelmetlenül érzed magadat.
jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
5. De ez miben befolyásol? Ilyen helyzetben mindenki ideges nem? Na és a ruha? Nem mindenki veheti meg a drága öltönyöket vagy a kosztümöket.
jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
rendelkezz ritka speciális szaktudással + referenciával, amire szüksége van a cégeknek és akkor válogathatsz a munkák közül.
jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Folyékonyan kell hazudni, maszatolni, - tisztességgel nem fogod sokra vinni!

Itt az a "f@sza gyerek", aki nagyüzemben tol ki mindenkivel! -Nézd meg a mintát, - az ország mindenkori vezetését!

jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért az ódivatú és az öltöny vagy kosztüm között vannak még szép ruhák. A Vöröskeresztnél is vannak szép ruhák, nem kell költeni.

Táska: Egy szép válltáska. Nem hátizsák, nem teszkós szatyor.

A táskát, kabátot akasztóra kell akasztani, nem székre vagy a földre tenni.

Ha megkérdezik, hogy kérsz-e vizet vagy teát, akkor vissza kell utasítani. Ez egy teszt a hierarchiához való hozzáállásodról.

jún. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hiába lepontoztatok. 8-as ami neked alap sajnos nekem de szerintem sokaknak nem egyértelmű hisz szegény családból jövök. Honnan a francból kellene tudnom mi mit jelent, minek ez a színjáték? Miért kell háttér gondolatot fűzni egy egy cselekedethez? Illetve ha csinos hátizsákom van akkor mia baj vele? Minek előadni magam hogyha abból csak az az egy van hisz nincs pénzem ergo amiért nincs munkám, és más napokon nem vehetem fel ugyanazt...
jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ruhát legalábbis, mert a táskát többször hordjuk *
jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!