Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha telefonfüggő...

Mit csináljak ha telefonfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

Munkában ha van időm akkor a telefont nyomkodom.Itthon is ha végeztem a takarítással akkor egyből telefonozom. Álltalában a tiktokot nézem vagy a messengert de nagyon ritkán ír bárki is.

Nagyon unalmas az életem mert a barátnőim nem érnek rá ( családjuk van) én meg csak telefonozni szoktam,hogy eltereljem a gondolataimat. De néha már azt is unom..Csak fekszek és várom,hogy teljen az idő.. Itt a nyár és senkivel nem tudok sehova menni.

Leakarok erről szokni de hogyan?


32/N


jún. 23. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Légy nyitott, keres új haverokat. Barátnődnek van gyereke oké, de közbe azért csak lenne rád is idejük.

Vegyél kutyát, macskát. Keress hobbit.

jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Ha lesz 1pasid,elveszi tőled, úgy
jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem lesz pasija. Senkinek sem kell egy olyan nő, akinek fontosabb a telefon bárminél.


#K Keress fel egy szakembert.

jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évvel ezelőtt - okostelefon előtt - azért szoktam rá az olvasásra, hogy ne üljek állandóan a gépnél. Ráadásul irodai kolléga vagyok. Azóta is olvasok, bár az élet egyre nagyobb nehézségei miatt sajnos megritkult.
jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4+

Hétvégenként pedig járok programokra, baráthoz, túrázni, nyáron tóhoz strandolni. :-)

jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező: dugtak már meg úgy istenigazából? Ha nem akkor keress valakit/valakiket akik megcsinálnak.
jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

[link]


Tesztelve. Évek óta se TikTok, se Facebook, már a telefont sincs kedvem elővenni.

jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1es vagyok? Mer lettem lepontozva?

Inkább maradjon a teló mellett?

Ha a barátnők a gyerekek miatt annyira nem érnek rá, akkor ők már nem barátnők. Új emberekkel meg lehet haverkodni és lesz társaság

jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: Elmúlt napokban ilyenek vannak... Adtam zöldet. ;-)
jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Telefon-detox, valamint a telefonomban (Samsung) van lehetőség appok korlátozására is. A gyakorlatban nem próbáltam még, de elméletileg be lehet állítani egy időkorlátot, amennyit az adott alkalmazás meg lehet nyitva, amint túlléped azt, értesítést küld. Hogy többet tesz-e, nem tudom, de lehet érdemes lenne ezt is kipróbálni.

Keress új hobbikat is, amikhez nem kell képernyő. Ezeken keresztül új embereket is megismersz, aztán ki tudja, lehet lesz köztük 1-2 értékes barát.

jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!