Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha semmit nem...

Mit csináljak, ha semmit nem érek a munkaerőpiacon? Ha sose lesz munkám miért éljek?

Figyelt kérdés
Eddig csak pár hónapos közmunkáim voltak, ahol kihasználtak, és 60 ezerért volt úgy, hogy még túl óráznom is kellett, amit persze senki nem fizetett ki. Most itt vagyok 30 évesen, de nem tudom mi lesz velem. Ritka szerencsétlen vagyok. Bezzeg másoknak sikerül egyből egy csodás állást találni, nekem nem. Most jelenleg szakmát tanulok, de nem tudom, hogy azzal nagyon sikerem lesz-e, ami az álláskeresést illeti. Álmom volt mindig egy könnyű irodai munka, de ez úgy is csak álom marad, mert engem tuti nem vesznek fel egy olyan helyre, pláne diploma nélkül. Most jelenleg olyan szakmát tanulok, ahol güriznem kell majd.
jún. 22. 21:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nő. Aligha gondolnám, hogy férfi kitanulna ruházati eladónak.
jún. 22. 22:35
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 30 vagyok, most jutottam el oda hogy 300 nettó fölött keresek úgy hogy sokan zaigerből utasítanàk el azt a munkarendet amibe dolgozok. Elötte csak szarabbul kerestem mindig az aktuális bérszinvonal alján. Szóval nem csak neked nem könnyü.
jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%

kedves 11 ,hol élsz te,senkit nem érdekel a végzettség.

Ha egy hajókovács el tud adni ezer zoknit egy nap,őt fogják alkalmazni.

jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

#7 mert aztán marha sokra megy ám az ember azzal, ha tanul.


Más számít.

jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
14: én pl sokra mentem vele és számos példát látok a környezetemben, aki sokra ment vele
jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

@01:21


Tényleg màs IS szàmít.


Pl. a talpraesettség.

jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#14 hozzánk sok ember jutott be protekcióval.. a 99%-uk már nincs itt, mert egyik se hozta az elvárt szintet tudásban.
jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én már nem egy helyen nem egy embertől hallottam, hogy mondja, hogy ő nem hoz be senkit protekcióval, ha valaki jelentkezni akar, küldje be az önéletrajzát magától, de ő nem fogja égetni magát mással, hogy ő ajánlotta be, aztán esetleg nem tudja majd megállni a helyét.
jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tudom, sovány vígasz, de nagyon sokan érzünk még így, kérdező. Mostanság nagyon nehéz remek munkát találni, ahol nem éhbérért túlóráztatnak, ahol megbecsülnek, és tényleg jó a munkakörnyezet is, a benti légkörrel együtt.

Tanácsnak csak azt tudnám mondani, ha teheted, gyűjtsd a papírokat, kompetenciákat és próbálj felismerni minden lehetőséget, ami szembejön, és azokat ragadd is meg.

júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!