Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyetemet,főiskolát végzett...

Az egyetemet,főiskolát végzett emberek miért nézik le a proletárságot,akik helyettük dolgoznak?

Figyelt kérdés

jún. 21. 14:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy helyettük dolgoznak? Senki nem dolgozik a másik helyett.


Aki lenéz másokat, az nem hiszem, hogy a főiskolai végzettsége miatt teszi, már alapból megvan benne ez a hajlam.

jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt pontosítsuk. Nem helyettük dolgoznak csak mást. Amire te gondolsz az szerintem az, hogy azok akik magasabb beosztásban vagy speciálisabb tudást igénylő munkakörökben mozognak hajlamosak lehetnek lefitymálni pl azt aki egy sima eladó vagy konyhai dolgozó meg ilyenek. Hogy miért? Szerintem sokaknak a fejébe száll a jó fizetés és a munkájuk mellé járó szinte megkövetelt tiszteletadás.
jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

3-as

Köszi:)

jún. 21. 14:45
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozik helyettünk senki, hanem mást dolgoznak. Azért a kettő messze nem ugyanaz.
jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemet végzett ember vagyok, mégsem nézek le azért valakit, mert mondjuk szakmunkás.


Söt, többre tartom azokat, akik tudnak szakmunkásként érvényesülni.


Tapasztalatom szerint egyébként ugyanannyi buta együgyü ember van mérnöki szinten is, mint alacsonyabb végzettséggel.


Hozzátratozik az is, hogy én kétkezi munkások köz kezdtem, mellette csináltam az egyetemet, és vicces látni azokat a kezdö egyetemistákat, akik nem látnak a nagyképüségtöl, és mondják az ököséget halálbiztos meggyözödéssel. Az is látszik, amikor az ember jól tud ZH-t írni, egyébként meg buta mint a tök az élet más területén.

jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ök meg helyetted gondolkoznak! (Ha már mindenáron valami ilyen összehasonlitást akarsz kihozni. Persze ez ugyanugy sántit mint a te véleményed.)
jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

6-os

Jó tudni ,hogy közötettek is van normális.

Én a való életben dolgoztam egyetemett végzett emberrel ill barátkoztam is egyetemistákkal.

De ők nagy képűek voltak vagy azokká lettek amikor bekerültek egyetemre.

jún. 21. 15:17
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok hülyeséget kérdeztél már, de ekkora marhaságra nem számítottam tőled sem.


Itt Te nézel le egy tömeget, állítva, hogy nem dolgoznak.

jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9-es

Mindennek van oka:)

Most elsősorban az az oka ,hogy mind a való életben mind itt többször sértegetett engem főiskolás,egyetemista személy illetve néztek semmibe.



Én ezt most direkt így irtam ki!

jún. 21. 15:36
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!