Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvileg létezik a karma, de...

Elvileg létezik a karma, de akkor miért nem volt semmilyen negatív következménye annak, ha fájdalmat okoztak nekem?

Figyelt kérdés

jún. 21. 13:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%

#9:

Bocs, de a te válaszaid is csak azt bizonyítják, hogy a vallásosak sokkal elborultabb elméjűek, mint a materialisták. :(

Pl. majdhogynem elkezded a materialistákat k*rvaanyázni, ami nem éppen épelméjű dolog. Néhányótoknak elkéne egy pszichiátriai kezelés. :(

jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hallod akkor 3 galamb szart a fejemre utcan. Undorito volt, hat remelem letezik a karma.
jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Az én bántalmazómnak 12 évvel később vakbélgyulladása lett, amibe majdnem belehalt.
jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Karma nincs, nem létezik. Az élet igazságtalan, ez van, ideje elfogadni!
jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Aki miatt elúszott a lakásom,azóta is élvezi a sajátját,amit abból vett.

Aki pedig, aki életem eddigi legnagyobb szerelme volt,az csalt meg legrondábban és boldogan él az új párjával, gyarapodnak szépen, örököltek még egy lakást, új kocsi, stb.

Nekem pedig maradt az anyámmal való kényszer-együtt élés,ha nem akarok utcára menni.


Ez tizenhat év termése. Köszönet érte a közreműködőknek, akiknek minden jól és egyre jobban megy.

Nem hiszem a karmában, de nemcsak a magam élete miatt, hanem a rengeteg igazságtalanságot látva mindenhol. Lásd újgazdagok, politikusok,stb.

jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mi van akkor ha pont neked kell törleszteni irányába egy múltbéli vétkedért?

Erre gondoltál már?

jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a fájdalom amit okoztak neked már a következmény volt, és ahogy #16 írta, neked volt ez törlesztés.

De az is lehet, hogy nem.

Nem láthatjuk át az egészet (sajnos és sztem EZ a nem fair, hogy nem láthatjuk át - mindegy) és mivel nem láthatjuk át az egészet, megfelelő ítéletet se hozhatunk, nem mondhatjuk ki, hogy ez vagy az lenne a helyes vagy a fair vagy igazságos, mert a jéghegynek csak a csúcsa ismert.

Ha tényleg a másik sara, akkor úgy se fog tudni kitérni előle, előbb-utóbb megkapja a pofont valamilyen formában. Jobb, ha az ember ezt ráhagyja az életre. Tud az olyan helyzeteket produkálni, hogy a fal adja a másikat, nem a mi tisztünk bevasalni ezeket

bárkin is, lehet úgy nem is menne át az üzenet vagy a tanítás.

Plusz lehet az élet ad egy esélyt még a másik félnek, hogy hátha észhez tér és magától meggondolja még magát hülyeségében, mielőtt jönne a következmény. Ezt az esélyt meg senkitől ne vitassuk el, a legtöbben magunknak is megadnánk.

jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha létezik is akkor elég nagy hülyeség, mert lehetetlen ki kerülni akkor a körforgásból. Ebben az undorító világban sosem tudsz száz százalékban jó lenni szerintem. Szóval mindig lesz rossz karmája mindenkinek. Remélem nem létezik ilyesmi. Nekem egyik vallás sem tetszik, mert mindegyik velünk akar ki tolni ha megfigyeled. Ezeknél sokkal jobb lenne ha inkább tényleg semmi nincs a halál után. Vagy ha van akkor legalább valami más legyen már amire senki nem gondol. Tényleg az összes vallás csak ki tolás.
jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
Ki akarna ráadásul újjászületni a végtelenségig? Ez agyrém. Ha van isten én meg is mondom neki. Inkább pusztítson el véglegesen biztos nem szuletek ide még egyszer.
jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#6

Ha bebizonyítják, hogy létezik Isten, akkor nem hinni fogsz benne, hanem "tudni" fogod.


A hitnek az a lényege, hogy hiszed a létezését a minden feletti uralkodását.

jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!