Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt vajon a...

Miért csinálhatja ezt vajon a lány? Hová tegyem ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akivel már 3 hete beszélgetek online. Kölcsönös a szimpátia, viszont lassan halad, találkozni még nem szeretne, nekem ezzel különösebb problémám nincs, mert nagyon megkedveltem az értékrendjét, így nem gond a várakozás..


Napi első üzenetek jönnek tőle, elköszön nap végén, flörtöl, egyértelmű, hogy bejövök neki.


Viszont van valami, amit nem értek. Miért tart neki több óráig amíg válaszol?

Tehát ír mondjuk 8 órakor, hogy "Jó reggelt", én válaszolok neki és ma is másfél órába telt visszaírnia. Most megint 2 óráig nem válaszolt. Én érzem magam szarul, mert amikor meg nekem van lehetőségem azonnal visszaírok, legyen az akár rögtön az üzenete után..

Nem, nem elfoglalt, nem dolgozik, mondhatni egy viszonylag unalmas lányról van szó, nem történik sok érdekes dolog vele. Este, amikor beszélgetünk, akkor is van, hogy fél óra, mire válaszol.


Tegnap a barátaival volt, 3 óránként válaszolt, de nekem ne mondja már azt senki, hogy ha beszélgetést kezdeményez azzal, hogy Jó reggelt üzenetet ír, akkor ne legyen utána mondjuk 30 másodperce válaszolni.. Arra van ideje az embernek, amire szeretne időt hagyni.. Ha 2-3 óránként tudok válaszolni és az se tartalmas, akkor nem is írok inkább senkinek, de lehet csak én gondolom ezt így..


Abból is gondolom, hogy nincs dolga, mert snapchaten (ez egy alkalmazás, röviden: lehet küldeni egymásnak random képeket a napodról, mi történik veled, stb, ezt elég hülye alkalmazásnak gondolom, csak miatta használom újra) ha küldök neki valamit, akkor 3 perc és megnézi, és általában ilyenkor válaszol is messengeren.

Tehát: megnézi, amit küldök, mert kíváncsi rá, de amikor Ő megnézi, amit én küldök azt én látom és így kénytelen válaszolni, nehogy az legyen, hogy a képet megnézi, de vissza írni meg nem ír vissza. Remélem érthető. Tehát kíváncsi a képre, de furának tartaná, hogy látom, hogy megnézte, de nem ír, ezért muszáj visszaírnia.



Másik probléma: A témák 99%-át én hoztam eddig fel, de erről beszéltünk is, hogy sokszor nem tud kérdezni semmit még akkor sem, ha érdekli Őt az adott fiú ismerkedésnél. Ezzel nagyon nem is lenne problémám, Ő ilyen, át kell vállalnom a kommunikáció nagyobb részét. A probléma ott jön képbe, hogy amikor 2 órát kell, hogy várjak a válaszra és úgy válaszol, hogy véletlenül se tudjak belőle semmilyen témát indítani, na ott megvagyok lőve elég durván, pedig én nagyon sokat beszélek.


Valamiért azt érzem, hogy beszélgetésre vagyok csak jó neki, amikor néha eszébe jutok, elővesz, és ennyi. De ez a teória ellen meg szólnak a jó reggelt, jó éjszakát üzenetek, a flörtölések és az, hogyha én nem írok neki 5 órán keresztül (volt már ilyen, szándékosan), akkor ír valamit mindig.


Fogalmam sincs melyik irányba billen a mérleg, egyszer azt érzem, hogy ebből lehet valami, egyszer pedig azt, hogy csak kihasznál.



jún. 20. 14:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Kihasznál.
jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem fecsérelném az időmet írogatásra egy vadidegennel, aki lehet élőben nem is tetszik se külsőre, se belsőre.

2. Biztosan tudna gyakrabban írni, de vagy nem az az akaszkodós fajta (én se szeretek folyton írogatni, van ezer más hasznosabb dolgom), vagy nem érdekled annyira.

jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Számomra nem sok értéke van egy virtuális kapcsolatnak. Nem akar randizni, kuka. Voltam már így jópár csajjal, elég sokan csak chatelni, flörtölgetni szeretnek.
jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt már ez a kérdés. Mindegy, hogy flörtöl vagy sem. Értelmesen nem tudsz vele kommunikálni. Alig ír vissza. Találkozni egyelőre nem akar. Mégis mit akarsz? Olyan, mintha egy chatbot írna neked.. de még az is tartalmasabban ír vissza...
jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Seila ***** válasza:
Lehet rátaláltál egy kamura. Miért nem kezdeményezel vele egy élő beszélgetést?
jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tobb oka lehet.

Lehet, h csak nem erdekled elegge.

Lehet tenyleg kamus, azert sem akar talizni.


En nem szannek ra tobb idot, ha te tobbet/mast szeretnel

jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Valamiért azt érzem, hogy beszélgetésre vagyok csak jó neki, amikor néha eszébe jutok, elővesz, és ennyi."


Valószínű jól érzed. Ezen felül szerintem tényleg igazat mondott hogy nem tud beszélgetni és értelmesen kommunikálni, ha akarna se. Ne tudd meg milyen sokan vannak ezzel így manapság! Így meg hogy a szándék sincs meg csak pár óránként hogy ki legyen pipálva hogy "beszélgettek" ír valami semmitmondót, ez szerintem elég gáz és kiábrándító. Illetve hát kinek mi. Lehet ő abban a tudatban van, hogy ez teljesen oké, és teljesen jók vagytok együtt hiszen rendszeresen "beszélgettek". Szerintem beszéld meg vele ezt az egészet. Mit veszíthetsz? A legrosszabb esetben besértődik és letilt, nagy kaland. Akkor legalább már tudod hogy milyen valójában, és nincs több fölös elpazarolt idő rá. Ha meg esetleg próbál változtatni az tiszta haszon, mert azért valljuk be az hogy te beszélgetnél és ahelyett azt kell lesni mikor dob morzsákat pár óránként neked, az eléggé idegölő. Legrosszabb esetben meg ha ennyire nem találkoznak az igények akkor el kell köszönni, és mindkettőtöknek olyat keresni aki kölcsönösen megfelel.

jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bónusz tipp, lehet hogy telóról pötyög, és lehet hogy azért is lassú, vagy épp azért is kerüli. Meg kéne próbálnod azt is hogy pl hanghívás vagy videóhívás, kérdezd meg/kínáld fel neki hogy esetleg nem-e úgy jobb lenne. Van aki írásban teljesen suta, de szóban vagy élőben ég és föld a különbség, és teljesen pozitív meglepetéssé válik az egész addigi helyzet.
jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

4# Igen, jó a memóriád, csak most kicsit változott a sztori és nem szerettem volna oda írni egy regényt ismét.. :D


7,8#

Mint értékrendet tekintve nagyon megkedveltem ezt a lányt, talán ezért is ragaszkodok hozzá ennyire, de ez, hogy Te is fogalmazol: morzsákat dob le, az nem feltétlen oké.. Oké, nem tud kommunikálni, megértem, de jelenleg azt érzem, hogy 75%-25% az arány a javamra..


Telefonálni nem szeret, erről is beszéltünk és mondta, hogy van olyan, amikor a barátnői hívják és nekik sem szívesen veszi fel. Na most vajon nekem teljesen idegen emberként mennyi esélyem lenne? :D

jún. 20. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Szép dolog a kedvelés és ragaszkodás, tényleg valahol tiszteletre méltó is a mai világban. Hát nézd, akkor azt tudom mondani hogy mérlegelj. Ha neked ez így belefér, tartsd meg őt. Véleményem szerint nem hülyít hanem őszinte veled, tényleg nem az a kommunikatív fajta, szóval itt nem azért van valószínű időhúzás mert másokkal dumál, hanem szimplán mást csinál. Szóval ha ezzel a 75-25%-al te együtt tudsz élni, akkor kompromisszumként bevállalható szerintem. Sérülni fognak az érdekeid, de ha kedveled őt akkor ez talán bevállalható kompromisszum. Ha cserébe ő is hoz feléd hasonlókat, akkor főleg. Egyébként én sem értek egyet a manapság divatos trendekkel hogy aki nem tökéletes azt el kell dobni az első hiba után, merthogy csak és kizárólag a tökéletes lenne az elfogadható. Ilyen szempontból még szimpatikus is a hozzáállásod, szóval drukkolok nektek.
jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!