Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ismerősöm örökölt majdnem...

Az ismerősöm örökölt majdnem 30 millió forintot és elherdálta ibizai nyaralásokkal kb. egy év alatt. Ez normális dolog volt tőle?

Figyelt kérdés
jún. 19. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

Általában igen, mert IstenKirályCsászárnak gondolta a mani miatt magát, elszálltak neki otthonról...

Sok esetben szokott ilyen/hasonló történni.

jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egy szaros panellakásom van hitellel. 5-8 évet szoptam, mire összejött. Elég sokszor elgondolkoztam, hogy mennyivel jobb lett volna elutazni ezt a pénzt, vagy venni egy hobbi autót, stb. Nincs igazán jó választás az életben, csak döntések.
jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha lenne megfelelő házam/lakásom, autóm, megtakarításom akkor én is pont leszarnám azt a 30 milliót. Ha anyámmal élnék, akkor nyilván nem.
jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő pénze, ha ez volt álma, vágya, azt csinál vele, amit akar. Én tudtam volna hasznosabbra is, de nem az én pénzem sajnos :)
jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
#8 mégis annyira sivár az életed, hogy egy noname oldalra jársz dicsekedni.
jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legbölcsebb, de igazából az ő pénze. Ha őt ez tette boldoggá, váljék egészségére!
jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16-os igen, csak már nem maradt egy forintja sem neki belőle.
jún. 19. 21:18
 18/21 anonim ***** válasza:
És ez neked miért baj? Mondom: ha őt ez tette boldoggá, akkor kedves egészségére. Majd ha bajban lesz esetleg emiatt, akkor is az ő feje fog fájni, nem a tied.
jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Valóban nem ez volt a legátgondoltabb költekezés, pláne a jövőjét tekintve, de ez az ő pénze volt, az ő döntése/döntései, amikbe nekünk nincsen beleszólásunk.

Én másra költöttem volna, de nem vagyunk egyformák.

jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mégis mit számít ez neked?
jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!